Üç Çocuğunu Bırakıp Giden Kadın, 42 Yıl Sonra Bulundu

Akıllara durgunluk veren hikâye ABD'de yaşandı. Lula Ann Gillespie-Miller adlı bir kadın, 1974 yılında, üçüncü çocuğunu dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra ortadan kayboldu.

Üç Çocuğunu Bırakıp Giden Kadın, 42 Yıl Sonra Bulundu

ÇOCUKLARININ VELAYETLERİNİ AİLESİNE BIRAKTI

İngiliz Independent'ın haberine göre; o dönemde 28 yaşında olan  Miller, anne olmak için çok genç olduğuna karar verip, çocuklarının velayetini ailesine bıraktı ve ortadan kayboldu.  Indiana Polis Departmanı'ndan Çavuş Scott Javis, Ocak 2014'te kayıpların bulunması için çalışan Doe Network adlı bir sivil toplum kuruluşunun talebi üzerine  Miller'ın peşine düştü.

İSMİNİ GİZLİ TUTMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Çavuş Javis, isimsiz bir mezarda gömülü bir cesede fethi kabir yapılması için girişimlere başlamıştı ki,  Texas'ta yaşayan Gillespie-Miller'in hikâyesiyle benzerlik gösteren bir kadının izini sürmeye başladı. Sonunda da  Miller'ın izini bulup kapısını çaldı ve 69 yaşındaki kadın, Lula Gillespie-Miller olduğunu itiraf etti. Herhangi bir suç işlemeyen  Miller, şu anda kullandığı ismi gizli tutmak istediğini söyledi.

ÇOCUĞU ANNESİYLE KONUŞMAK İSTİYOR

Polis, gizemli kadının en küçük kızı Tammy  Miller'in gelecek günlerde hiç tanımadığı annesiyle konuşmak istediğini aktardı. Doe Network'ten Todd Matthews, "42 yıldan sonra onun ölmüş olma ihtimali, sağ olma ihtimalinden çok yüksekti" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER