‘Teşkilatı tanımayanı tanımam’

İYİ Parti'de, Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'ın teşkilata danışmadan başkan adaylarını açıkladığı tartışmaları sürerken, eski İl Başkanı Ömer Süslü'den sert bir mesaj geldi. Süslü sosyal medya hesabında, “Teşkilatı tanımayanı tanımam” mesajı paylaştı

‘Teşkilatı tanımayanı tanımam’

24 Haziran seçimleri öncesinde partisinin milletvekili aday tanıtım toplantısına giderken geçirdiği kazada ağır yaralanan ve halen tedavisi devam eden İYİ Parti eski İl Başkanı Ömer Süslü, Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'ın teşkilatlara danışmadan aday belirlediği iddialarının gündemde olduğu bir süreçte dikkat çekici bir mesaj yayınladı.

TEŞKİLAT TEŞKİLAT TEŞKİLAT!

Ömer Süslü, sosyal medya hesaplarında dün , "Siyasette tek bir şey bilirim; teşkilat teşkilat teşkilat. Tanımayanı, tanımam!" mesajı yayınlayarak dikkatleri üzerine çekti. Süslü'nün bu mesajı, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'a yönelik bir tepki olarak değerlendirildi.

CANİK ADAYI BUGÜN AÇIKLANIYOR

Bu arada İYİ Parti'nin Canik Belediye Başkan adayının bugün Genel Merkez tarafından açıklanması bekleniyor. İYİ Parti'nin daha önce Canik'te Atıf Yiğit'i aday göstereceği, Bedri Yaşar'ın da Yiğit'in adaylığını desteklediği öne sürülmüştü. İYİ Parti'nin bugün açıklayacağı ismin kim olacağı merakla bekleniyor.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER