Terme halkı bağrına basıyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Başkan Kul’a sevgi gösterilerinde bulunan Terme halkı, Kul’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti

Terme halkı bağrına basıyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, mahallelerde sürdürdüğü yoğun temaslarına Fenk, Gölyazı, Yenimahalle, Bağsaray ve Yunusemre mahallelerini ziyaret ederek devam etti. Ziyaret ettiği mahallelerde Terme Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Kul, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında mahalle halkına bilgiler verdi. Mahalle halkının daveti üzerine gitti yerlerde onlarla oturup çay içen ve bol bol sohbet eden Başkan Kul, mahalle sorunları hakkında da yerinde bilgiler aldı. Sorun ve talebi olanları da dinleyip çözümü konusunda ve taleplerinin karşılanabilmesi amacıyla yapılabilecekler hususunda notlar alarak, inceleme yaptıracağını belirtti. Başkan Kul’u her zaman sıcak bir ortamda karşılayan ve bu tür ziyaretleri dolayısı ile memnuniyet duyduklarını ifade eden Terme halkı her zaman için vatandaşla iç içe olan bir belediye başkanının kendileri için çok güzel ve gurur verici olduğunu belirttiler. En ufak sıkıntılarında bile kendisine ulaşmakta problem yaşamadıklarını, aksine Başkan Kul’un her zaman için kendilerinin arasında olduğunu ifade ettiler.

HER ŞEY TERME’MİZ İÇİN

Başkan Kul da her zaman için Terme’nin her kesiminin yanında olmaktan memnuniyet ve mutluluk duyduğunu, görevinin de bunu gerektirdiğini, bu güzel şehrin güzel insanları ile her zaman bir arada olmak için çaba harcadığını söyledi. Terme’yi ve Terme halkını çok sevdiklerini, bu sevgilerini de hizmet ederek gösterdiklerini söyleyen Başkan Kul, “Birlikte Yönetelim prensibiyle çıktığımız bu yolda bu sözümüzün gereğini yapmaktan hiç kaçınmadık, hemşehrilerimizle birlikte birçok hizmeti ilçemiz adına şekillendirdik. Her şey onların daha huzurlu ve mutlu yaşam süreceği bir şehir için, her şey Terme için. Her zaman hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenip sorunlarına çare bulmak için çabalayacağız” dedi.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER