TANSİYON YÜKSELİYOR!

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım'ın sosyal medyadan ‘kandırıldık’ diye açıklama yapmasına, izleme komitesinden istifa eden Celil Sağır üstü kapalı cevap verdi. Sosyal medya üzerinden yapılan karşılıklı atışmalar tansiyonu giderek yükseltiyor

TANSİYON YÜKSELİYOR!

YILDIRIM SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Yılport Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Yıldırım Holding İcra Kurul Başkanı Yüksel Yıldırım'ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaya eski futbolcu Celil Sağır, üstü kapalı bir şekilde cevap verdi. Yıldırım, “Papaz iki kere pilav yemez. Geçen sene bir hata idi ve kandırıldık. Bu sene çok tecrübelendik. Artık aynı hatalar olmaz. Acelemiz yok. Kulüplerde ve belediyelerde para yok. O nedenle yavaş hareket edip istediğimiz oyuncuları uygun şartlarda alacağız. Bu yıl hocamıza güveniyoruz" diye açıklama yapmıştı.

‘PARA İLE EFSANE OLUNMAZ’

İzleme komitesinden istifa eden eski futbolcu Celil Sağır, Yıldırım’ın söylediklerine sosyal medya üzerinden cevap verdi. Celil Sağır şu ifadeleri kullandı; “Vay arkadaş, artık susalım, bu büyük camia işini yapsın, bu sene rahat çıkalım diyoruz ama yok durmuyor, duramıyorlar. Ben amacın ne olduğunu çok iyi biliyorum. Kimseye de yedirmeyeceğimizi çok iyi biliyoruz da, ilk önce şunu bir kenara koyalım. Para ile efsane olunmaz. Duruşla olunur adamlıkla olunur. Bir tane efsanemiz var arkadaş, zorlamaya da gerek yok. Bir açıklama yaptım ve kenara çekildim. Kendi adıma başarısızlığı aslanlar gibi üstlendim. Ama başarısızlığın en büyük nedenlerini de tek tek açıkladım. Ne büyük acıdır ki, başarısızlıkta payları olanların şimdi kurtarıcı pozisyonunda orada olmaları.”

‘BECEREMEMİŞ OLABİLİRİZ’

“Bu takım Allah'ın izniyle bu sene mutlaka çıkacaktır. Geçen seneki tüm olumsuzluklar onlar için referans olmuştur zaten. Aslanlar gibi karşınızda cevabı veririm arkadaş. Becerememiş olabiliriz ama kandırıldık kelimesini kullananlar kadar da olmadık arkadaş. Kandırıldığını söyleyenlere cevabım çok net. Çok şey olmuşsunuz ama adam olamamışsınız be arkadaş adam olamamışsınız.”

Gazete Gerçek

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER