Tamir için getirilen otomobilden yılan çıktı

Samsun’da tamir için getirilen otomobilden çıkan yılanı ustalar korkudan üçe böldü , sonrada bantla yapıştırdı.

Samsun’da tamir için getirilen otomobilin içinden çıkan yılan herkesi şaşırttı.

Eski Sanayi sitesine aracını tamir için getiren bir vatandaşın ön kaputunu açan ustalar tamire, başladıkları esnada yılanla karşılaştı. Bir anda yılanı görünce otomobilin yanından kaçan ustalar, yaşadıkları şoku atlatmaları sonrasında yılanı düşürerek sert bir cisimle vurup ikiye, ardından üçü böldü.

Tamir hane bir anda karışırken, ustalar şoku atlatmalarının ardından bu sefer yılanı ellerine alarak görüntü çekmeye başladılar. O anları da sosyal medya üzerinden canlı yayınlayan usta ile diğer sanayi esnafının yılanla maceraları, konuşmaları an ve an kameraya yansıdı.

YILANI BANTLA YAPIŞTIRDILAR

Üçe bölünmesine rağmen hala hayatta olan yılanla yakın temaslarını kesmeyen ustalar, sokulma riski de yaşadı.

Can çekişen yılan belli bir dakikadan sonra oyun malzemesi oldu. Şakalaşma yılanı bantla birleştirmeye kadar gitti. Yılanın bantla yapıştırılmasının ardından bir anda canlanması da dikkatten kaçmadı. Yılan olduğunu duyan ise işyerine akın etti. ‘Yılanı nereden buldunuz’ sorusuna ustalar, otomobilin içinden çıktığı yönünde cevap verdi. Kimse inanamazken, araç sahibi ve araçta canlı olarak gösterildi.

10 dakikaya yakın görüntü çeken işyeri sahipleri, bantlı yılanı bu sefer ellerine aldı. İlk görüldüğü zaman korku bırakan yılan, bu sefer elden ele dolaştı. Yılanın otomobile nasıl ve nerede girdiğini sürücüde bilemezken, o ilginç anlar herkesin dikkatini çekti.

Görüntüleri çeken Ramazan Demircan ve yılanı elinde tutan Özgür Özyurt bir anda sosyal medyada meşhur oldu.

GerçekBizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER