Sırada Hakan Fidan Mı Var?

AK Parti'de taşlar yerinden oynadı. Ankara yeni söylentilerle çalkalanıyor. İddiaya göre Hakan Fidan'ın da MİT Müsteşarlığı koltuğu sallantıda.

Sırada Hakan Fidan Mı Var?

BEŞTEPE'DE RANDEVU

Başkentte bugün 'olağan' olan ancak son yaşanan gelişmelerle 'olağanüstü' olarak görülen bir randevu var. Bu randevu  Beştepe'de gerçekleşecek.

OLAĞAN AMA OLAĞANÜSTÜ GÖRÜŞME

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan saat 16.00'da MİT Müsteşarı  Hakan Fidan ile görüşecek. Görüşme Erdoğan'ın perşembe günü devlet yöneticileri ile gerçekleştirdiği olağan görüşmelerden biri. Ancak yaşanan son gelişmeler sebebiyle bu kez görüşme pek de olağan bulunmuyor.  Ahmet Davutoğlu dün  Beştepe'den koltuğunu kaybetmiş olarak inince sıra  Hakan Fidan da yorumları yapılıyor.

HAKAN FİDAN ADAY OLUNCA...

Ankara kulislerinde  Hakan Fidan'ın Davutoğlu ile olan yakın ilişkisine dikkat çekiliyor. Fidan hatırlanacağı gibi Davutoğlu tarafından vekil adayı yapılmıştı. Erdoğan bu karara sert çıkınca atınca da  Hakan Fidan adaylığını geri çekip MİT'in başına dönmüştü. O günden beri  Hakan Fidan'ın  Beştepe nazarında 'güven' kaybettiği söyleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER