Seri Katilin Eski Sevgilisi İnterpol Tarafından Aranıyor

İstanbul ve Ankara'da 3 kişiyi öldürdüğü iddiasıyla polis tarafından aranan Atalay Filiz'in, Paris'te esrarengiz bir şekilde kaybolan eski sevgilisi Olga Seregina halen İnterpol tarafından sarı bültün ile aranıyor

Seri Katilin Eski Sevgilisi İnterpol Tarafından Aranıyor

İnterpolun internet sitesinde kaybolduğunda 24 yaşında olan genç kızın 12 Aralık 2011 tarihinden bu yana arandığı belirtiliyor. Öte yandan polis Atalay Filiz' in bir otomobil kiralamış olabileceği ihtimaline karşılık tüm kiralama şirketlerinin kayıtlarını ve güvenlik kameralarını inceleme altına aldı.

İNTERPOL ARIYOR

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturmada aranan şüpheli Atalay Filiz'in  Paris'te esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan eski sevgilisi Olga Serengina halen interpol tarafından aranıyor.

İnterpol kayıtlarına göre  Rusya'nın Novosibirsk şehrinde 22 mayıs 1985 yılında doğan Olga Seregina'nın saç rengi kızıl, göz rengi ise kahverengi olarak belirtilmiş. İnterpol kayıtlarında Olga Serengina  Rusya, İngilizce ve Fransızca konuşabiliyor.

ARAÇ KİRALAMA ŞİRKETLERİ DE MERCEK ALTINDA

Öte yandan polis her yerde aranan Atalay Filiz'in bir otomobil kiralamış olma ihtimaline karşılık, tüm araç kiralama şirketlerinin kayıtlarını incelemeye aldı.

Kiralama yaparken farklı bir kimlik kullanmış olacağı düşünülen Filiz'le ilgili bir ipucu bulmak isteyen polis, bu nedenle tüm güvenlik kamera kayıtlarını da kontrol ettiği belirtildi.

Yetkililer kendilerine çok sayıda ihbar geldiğini, yapılan ihbarların titizlikle incelendiğini söyledi. Yapılan ihbarların birinde şüphelinin  İzmir'de görüldüğünün söylenmesi üzerine bir ekibin,  İzmir'e gönderildiği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER