Seri Katil Zanlısı Atalay Filiz İçin Fun Sayfası Açıldı

17 günlük firari hayatın ardından İzmir'de yakalanan ve Silivri Cezaevi'ne konulan seri cinayet zanlısı Atalay Filiz için sosyal paylaşım siteleri Facebook ve Twitter'da açılan çok sayıda fun sayfası ve sahte hesap dikkat çekti

Seri Katil Zanlısı Atalay Filiz İçin Fun Sayfası Açıldı

SENARİST, AŞÇI, EĞLENCE DÜNYASI GİBİ TANIMLAR YAPILDI

Sabah'tan Gülcan Demirci'nin haberine göre; hesaplarda Filiz'in gözaltında çekilen çeşitli fotoğrafları profil resmi olarak kullanılırken, sayfaların kategori kısmında ise sporcu, film karakteri, senarist, tanınmış kişi, aşçı, eğlence dünyası mensubu gibi tanımlar yapıldı.

"BİR ATALAY FİLİZ KOLAY YETİŞMİYOR"

Hesaplarda; "Hepinizi tek tek öldüreceğim, beni bulamayacaksınız", "Dolmuşa bindim, dolmuştan indim", "Bir Atalay Filiz kolay yetişmiyor. Artık valizsiz geziyorum, o son minibüse binmeyecektik", "Bir hayranım selfie çekmek istedi, kıramadım", "Duruşma salonuna dört bavulla giremezmişim, bu mu adaletiniz" gibi akıl almaz mesajlar paylaşıldı.

CİNAYET BÜRO AMİRİ HAKKINDA SORUŞTURMA

Hesapların birçoğunda seri katilin fotoğrafları albüm halinde toplandı. Atalay Filiz'in yakalandığı sırada seri katille selfie yapan İzmir Cinayet Büro Amiri Vedat Yaylalı hakkında soruşturma açılmış; Yaylalı açığa alınmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER