"Şehidimizin acısını yüreğimizde hissediyoruz"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin acısını derinden yaşadıklarını söyledi.

"Şehidimizin acısını yüreğimizde hissediyoruz"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Zeytin Dalı Harekatı üs bölgesinde teröristlerin hain saldırısı sonucu Piyade Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin şehit olması nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
10 Ekim günü Zeytin Dalı Harekatı üs bölgesinde teröristler tarafından yapılan havan saldırısında yaralanan ve Gaziantep'te tedavi altına alınan Piyade Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci, 10 gün sonra yaşam mücadelesini kaybederek şehit oldu. 

"Rabbim hainlere fırsat vermesin"

Samsun'un Bafra ilçesinde ikamet eden Piyade Uzman Onbaşı Mutlu Can Meşeci'nin şehit haberi üzerine derin bir üzüntü yaşadıklarını ifade eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, şehide Allah'tan Rahmet, kederli ailesine ise başsağlığı diledi.
Vatan uğruna canını veren kahraman şehitlere, gazilere büyük bir minnet ve şükran borçlu olunduğunu hatırlatan Yılmaz, "Şehidimizin acısını yüreğimizde yaşıyoruz. Bafra ilçemizde şehidimizin evine büyük bir ateş düştü. Hain saldırı sonucu ağır yaralanan Mutlu Can yavrumuz şahadet şerbetini içti. Ailesinin acısını hepimiz paylaşıyoruz. O  bizim de evladımızdı. Vatan ve bayrak uğruna  büyük fedakarlıklarla görev yapan güvenlik güçlerimizi Rabbim korusun. Rabbim hainlere fırsat vermesin." dedi.
 

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER