SAMSUNLULAR 'MİSLİNA'DA FORMA GİRECEK

Samsun ve Karadeniz’de bir ilki gerçekleştiren Mislina Diyet Yemekleri, Atakent Yenimahalle'de görkemli bir törenle hizmete girdi. Mislina, diyetisyenler eşliğinde hazırladığı, birbirinden nefis diyet yemekleri ile Samsunluları forma sokacak

SAMSUNLULAR  'MİSLİNA'DA  FORMA GİRECEK

Farklı konsepti ile Samsun ve Karadeniz’de bir ilki gerçekleştiren Mislina Diyet Yemekleri, zengin menüsü ve birbirinden nefis tatları ile diyet anlayışını değiştirecek. Saliha Özkoroğlu ve Nuran Okur'un sahibi bulunduğu Mislina Diyet Yemekleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç ve çok sayıda davetlinin katıldığı görkemli bir törenle hizmete girdi. Atakum ilçesi Yeni Mahalle 3076 Sokak No 18\A adresinde açılan, uzman diyetisyenler eşliğinde belirlenen porsiyonlarla, kişiye özel hizmet veren Mislina Diyet Yemekleri, müşterilerinin ağız tadını bozmadan, sağlıklı bir şekilde kilo vermelerini sağlıyor.

YATIRIMLAR DEVAM ETMELİ

Mislina Diyet Yemekleri'nin açılış töreninde konuşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, sektöründe bir ilki gerçekleştiren Saliha Özköroğlu ve Nuran Okur'a, bu işyerini Atakum’a açtıkları için teşekkür etti ve hayırlı bol kazanç diledi. Atakum'un Samsun'un yenilenen ve gelişen yüzü olduğunu vurgulayan Taşçı, "Atakum; son 3 yılda 60 bin kişiye ulaşan nüfus artışıyla Karadeniz'in en hızlı büyüyen ilçesi. Böylesine hızla büyüyen bir ilçede böyle güzel hizmet noktalarının açılmasına ihtiyaç var. Misline Diyet Yemekleri, sağlıklı yaşama hizmet etmesi açısından daha da anlamlı. Hele ki ekonomide zor bir süreçten geçtiğimiz bugünlerde yatırımların devam etmesi açısından iki bayan kardeşimizi kutluyorum. En kısa sürede bugünleri atlatacağız. Bunun için de yatırımların devam etmesi lazım" dedi.

GÖMEÇ GENÇ GİRİŞİMCİLERİ KUTLARDI

Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Savaş Gömeç de genç girişimcilerin Samsun'da bu sektörde bir ilki gerçekleştirmelerinden dolayı kutlarken, çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.

SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KİLO VERİN

İşletme sahibi Saliha Özköroğlu ve Nuran Okur ise, lezzetli diyet yemeklerini Samsunlularla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Samsunluların böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğunu belirten Saliha Özköroğlu, “Doğu mutfağı ve Batı mutfağını harmanlayarak oluşturduğumuz konseptimizde, diyet yemeklerine farklılık ve muhteşem tatlar katıyoruz. Uzman diyetisyenler eşliğinde, kişinin kilosuna ve boyuna göre hazırladığımız menülerimiz, öncelikle göz doyuruyor. Lezzeti ve sağlığı buluşturduğumuz tatlar, enerji düşürmeden kişinin sağlıklı bir şekilde kilo vermesini sağlıyor” dedi.

KAPIYA SERVİS YAPILIYOR

İşletme sahibi Nuran Okur da kapıya servis yaptıklarını belirterek, “Sabah, öğlen, çift öğün, beş öğün, tam beslenme gibi hizmetlerimiz var. Kapıya servis yapıyoruz. Müşterinin su ihtiyacına kadar her şeyi biz servis ediyoruz. Samsunluların, böyle bir hizmete ihtiyacı varmış. Çok güzel dönüşler alıyoruz. Verdiğim hizmet karşısında insanların mutlu olması bizim için çok önemli. Hizmet kalitemizi en üst seviyelere çıkarmak istiyoruz” diye konuştu.

HEDEF TÜRKİYE PAZARI

Samsun dışında ilçelere de servis yaptıklarını kaydeden Saliha Özköroğlu, “Samsun’da ilçelerde de hizmet vermeye başladık. Fabrikalaşarak, Türkiye pazarına girmek istiyoruz. Tuz ve şeker kullanmadan lezzetli yemekler yapılabildiğini gösterdik. Lezzetli tatlarla sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen herkesi bekliyoruz. İnstagram adresinden ya da 0530 119 29 27 - 0555 601 89 86 telefon numaralarından bize ulaşabilirler” dedi.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER