Samsunlu sporcu İran'a davet edildi

Miraç Ertürk, İran 1. Lig ekibi Otana‘nın yer alacağı İran’da yapılacak olan  Sevens( 7li Ragbi ) turnuvası için oynamak üzere davet edildi.

Samsunlu sporcu İran'a davet edildi

Samsun Olympian Akademi Spor Kulübü’nün sporcusu Miraç Ertürk, İran 1. Lig ekibi Otana‘nın yer alacağı İran’da yapılacak olan Sevens( 7li Ragbi ) turnuvası için oynamak üzere davet edildi. Kulüp Başkanı Erkan Göral, “Sporcumuza yapılan bu davet bizleri mutlu etti” dedi


Erkekler Türkiye 7li Ragbi Liginde Türkiye  ikincisi olan Samsun Olympian  Akademi  Spor Kulübü’nün sporcularını takip eden kulüpler teklifler getirmeye başladı. Takımın başarılı oyuncusu Miraç Ertürk, İran 1. Lig takımı Otana takımının yer alacağı İran ‘da yapılacak olan  Sevens turnuvasında oynamak üzere davet edildi. Türkiye Milli takımımın da forması giyen 3 davetli oyuncudan biri olan Miraç, böyle bir organizasyona çağrıldığı için mutlu olduğu söyledi.

‘BAŞARILAR DİLİYORUZ’

Samsun Olympian Akademi Spor Kulübü Başkanı Erkan Göral, “Kulübümüz oyuncusu ve Milli takım oyuncumuz Miraç Ertürk’e İran’ın 1.Lig Takımlarından Otana takımından İran‘da yapılacak olan Sevens Turnuvasında oynamak üzere davet geldi. Oyuncumuz Miraç Ertürk ve diğer davet edilen milli takım oyuncularımıza başarılar diliyoruz. Ragbi’yi daha geniş kitlelere yaymak için çalışmalarımız sürecek” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER