Samsun’da projeler aksamadan devam ediyor

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun için, halkımız için, geleceğimiz için, en iyisini istiyoruz. İl genelinde yatırımlar, projeler aksamadan devam ediyor” dedi

Samsun’da projeler aksamadan devam ediyor

AK Parti dün Samsun’da, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, milletvekilleri, ilçe teşkilat başkanları ve belediye başkanlarının katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Kente yapılan ve yapılması planlanan hizmetlerle, partideki çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda, el ele çalışma vurgusu yapıldı.

‘ORTAK AKILLA ÇALIŞIYORUZ’

Toplantıda konuşan Çiğdem Karaaslan, Samsun için birlikte hareket etmenin önemine vurgu yaptı. Karaaslan, "Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız, İlçe Belediye Başkanlarımız ile hep birlikte, ortak aklın rehberliğinde gayretle Samsun için çalışmaya devam ediyoruz" diye konuştu.

‘DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ’

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Dünya büyük bir salgınla karşı karşıya kaldı. Pandemi sürecini en iyi yöneten, halkıyla el ele veren, en az zararla kontrollü normalleşmeye geçilmesi için başarı sağlayan örnek ülke olduk ama pandemi her alanda sıkıntılar ortaya çıkardı. Alışkanlıklar değişti, yaşam farklı bir boyut aldı. Sağlıkla birlikte ekonomi hayati önem taşıdı. Vatandaşlarımızın, iş dünyasının desteklenmesi için devletimiz büyük destek paketi çalışmalarıyla her kesimin yanında oldu. Kontrollü normalleşme sürecinde kurallara uyarak tüm yaşanan sıkıntıların aşılması için devletimiz aziz milletimiz el ele verdi. İnşallah bu günleri anlatıp daha da güçleneceğiz” şeklinde konuştu.

‘ÇALIŞMALAR DAHA DA ARTACAK’

Milletvekili Yılmaz, şöyle devam etti; “Samsun için, halkımız için, geleceğimiz için, en iyisini istiyoruz. Bunun için büyük bir koordine içinde çalışıyoruz. İstişare mekanizması bizim için çok önemli. İl genelinde yatırımlar, projeler aksamadan devam ediyor. Teşkilatlar olarak sahada halkımızla birlikteyiz. Özellikle duygu paylaşımı noktasında çalışmalarımızı daha da artıracağız. Gönül birlikteliği hepimizin vazgeçilmezi. Birlikte daha güzel günlere koşacağız.”

Kaynak: AA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER