Samsun’a 5 milyar liralık yatırım planlıyoruz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Ankara dönüşü Samsun'un Havza ilçesinde görkemli bir törenle karşılandı. 31 Mart yerel seçimlerinde oy hedefinin yüzde 85 olduğunu söyleyen Demir, "Samsun'a 5 milyarlık bir yatırım planlaması yapıyoruz" dedi

Samsun’a 5 milyar liralık yatırım planlıyoruz

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Ankara dönüşü Havza’da karşılandı. Havza’daki özel bir tesiste düzenlenen törende Demir, kalabalık bir kitle tarafından davul zurna ile karşılandı. Karşılama programında konuşan AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, 31 Mart günü seçim zaferi kazanacaklarını belirterek, “İnşallah 17 ilçemiz ile birlikte Büyükşehir Allah hayırlar nasip eylesin” dedi.

TALEBİM OLMADI, GÖREV BANA TEBLİĞ EDİLDİ

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, partisinin kuruluşundan bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerin bir takdiri olarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterildiğine inandığını vurguladı. Demir, "Samsun şu anda AK Parti'nin değişme kalkınma hamlesinden en fazla faydalanan ilidir. Bu güne kadar yapmış olduğumuz hizmetleri anlatmaya yönelmedik ama hep çalıştık. Hakkı ile hizmet etmenin rahatlığı ile görevimizi tamamladık. Gıyabımızda yapılan çalışmalar neticesinde bu görev bize tebliğ edildi. Allah hayırlı etsin" dedi.

SAMSUN'A VE TÜRKİYE'YE SEVDALIYIZ

Görevinin çok ağır vebal ve sorumluluk getiren bir iş olduğunu vurgulayan Demir, "31 Mart 2019’dan itibaren halkımıza hizmet etmek için kolları sıvadık ve çalışmaya başlayacağız. İnşallah eşi benzeri az görülen, Türkiye’de diğer kentlerde örneklik edecek bir belediye icrasını, gayreti, çalışmasını sergileyeceğiz. Biz Samsun’a sevdalıyız, biz Türkiye’ye sevdalıyız, biz istikbalimize sevdalıyız. Bu sevda bizim içimizde enerjimizi oluşturuyor" dedi.

HEDEFİM YÜZDE 85 OY ORANI

Samsun'un potansiyelini öne çıkartmak için çalışacağını dile getiren Demir, "Sanayide, ticarette, tarımda. Belediyecilik hizmetlerinin yanında bunlara da ağırlık vereceğiz. Bugün itibari ile startı verdik. Benim şöyle bir beklentim var. Beklemeye de hakkım var. 31 Mart gecesi seçim sonuçları açıklandığında Samsun Büyükşehir ve İlçeleri dahil yüzde 85 oy oranı. 5 milyarlık bir yatırım planlaması yapmaktayız. O zaman Sayın Cumhurbaşkanımıza; ‘Biz gerekeni yaptık. 10 milyar lira da sizden’ deriz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER