Samsun Tenis Kulübü’nden Başsavcı Yavuz’a ziyaret

Samsun Tenis Kulübü yönetim kurulu üyeleri, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz’u makamında ziyaret etti. Kulüp Başkanı Özcan Dursun, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi

Samsun Tenis Kulübü’nden  Başsavcı Yavuz’a ziyaret

Samsun Tenis Kulübü Başkanı Özcan Dursun, Başkan Yardımcısı Erkan Yavuzel, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Türker, Çağdaş Gökpınar, Hukuk Müşavirleri Av. Ali Serkan Bilgin ve Av. Süleyman Serkan Güler, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz ve Başsavcı Vekili Hasan Kıdıl’ı makamlarında ziyaret ettiler. Ziyarette Başkan Özcan Dursun yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Dursun, “Samsun Tenis Kulübü 35 yıllık köklü mazisi olan, Samsun’un duayenlerinin kurduğu kamu yararına hizmet eden, Samsunspor’dan sonra şehrin 2. Büyük spor kulübü. Ticari amaç gütmüyoruz. Samsun’un çocuklarına tenis sporunu sevdirip, eğiterek, sayısız ulusal turnuvalar  düzenliyoruz” dedi.

35 SENELİK KÖKLÜ BİR KULÜP

Samsun markası ile sayısız şampiyonluklar kazandıklarını belirten Başkan Özcan Dursun, “Aldığımız şampiyonluklar ile şehrimizi tanıttık. 35 senede üyelerin maddi katkıları ile bugünkü haline geldi. Samsun Tenis Kulübü tesislerinde düzenlediğimiz ulusal turnuvalara bu zamana kadar yaklaşık 1500’ün üzerinde Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen tenis severler, şehrin ekonomisine katkı sağladı. Kulübün bugünkü fiziki haline gelmesini sağlayan, düzenli olarak aidatlarını ödeyen, irili ufaklı olduğuna bakmaksızın maddi katlı sağlayan her bir üyemize minnettarız. Kulübümüz tenis sever tüm halka açık. Güvenli bir aile ortamı bulunuyor” şeklinde konuştu.

TİCARİ AMAÇ GÜTMÜYORUZ

Çocukların spor sayesinde suçtan uzaklaştığının altını çizen Başkan Dursun, “Yakında lansmanını yapacağımız devlet okullarındaki ilkokul öğrencilerimize büyük bir proje ile kork tenisi öğreteceğiz. Samsun markasını tanıtarak, ulusal turnuvalarda yakaladığımız büyük başarıları uluslararası turnuvalara taşımak istiyoruz. Tenis branşının Samsun şehrindeki faaliyetini kamu yararına hizmet vererek ticari amaç gütmüyürüz. Samsun adını layıkıyla temsil ediyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Dursun, ayrıca Başsavcı Ahmet Yavuz’u proje açılışına davet etti. Başsavcı Yavuz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER