Samsun'da 5 başkan Kovid-19'a yakalandı

Samsun’da AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve 4 belediye başkanının koronavirüs testi pozitif çıktı.

Samsun'da 5 başkan Kovid-19'a yakalandı

Samsun'da yüzde 50 oranında hızlı vaka artışının görülmeye başlamasıyla birlikte kent yöneticileri ve üst düzey kuruluş temsilcileri Kovid-19’a yakalandıklarını duyurmaya başladı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ün Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.
Sağlık durumları iyi olan başkanların tedavileri evlerinde sürerken sosyal medyadan mesajla durumları hakkında bilgi verdiler.

BAŞKANLARIN MESAJLARI 

Başkan Aksu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Dikkat etmeme rağmen kervana biz de katıldık. Covid-19 test sonucum pozitif çıktı. Genel durumum şu an için iyi. Tedavime evimde devam ediyorum. Dualarınızı bekler,  tüm hastalarımıza acil şifalar dilerim"

Bafra Belediye Başkanı Kılıç, "Kovid-19 test sonucu pozitif çıkmıştır. Hamdolsun genel durumum gayet iyi ve şu an için evde karantinada bulunmaktayım. Hepinizden dua bekler, tüm hastalarımıza Allah'tan acil şifalar dilerim" 

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, "Değerli Hemşehrilerim; Bugün yaptırdığım Covid-19 test sonucum pozitif çıkmıştır. Hamdolsun genel durumum gayet iyi ve şu an için evde karantinada bulunmaktayım. Hepinizden dua bekler, tüm hastalarımıza Allah'tan acil şifalar dilerim" 

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, "Bugün yapılan Covid-19 test sonucum pozitif çıkmıştır. Hamdolsun, şu an iyi durumdayım ve tedavim doktorlarımızın tavsiyesi doğrultusunda evde devam etmektedir. Herkesten hayır dualarını eksik etmemesini istirham ediyor, tüm hastalarımıza Allah'tan acil şifalar diliyorum" 

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, "Kovid-19 testim maalesef pozitif çıktı. Şu an evindeyim ve sağlık durum iyi.Sizden ricam “bana bir şey olma demeyin” Tedbirlere sıkı sıkı sarılalım, kendimizi ve sevdiklerimizi riske atmayalım." 
 

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER