SALIPAZARI’NDA ASFALT YOL ATAĞI

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Salıpazarı Belediyesi tarafından asfalt yol çalışmaları yeniden başladı. Başkan Akgül, büyükşehir ve ilçe belediyesi ayrımı yapılmadan koordineli bir şekilde çalıştıklarını söyledi

SALIPAZARI’NDA ASFALT YOL ATAĞI

Samsun Büyükşehir ve Salıpazarı Belediyesi ekipleri Karaman Mahallesi'nde asfalt yol çalışması başlattı. Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül de “Seçimler sonrası yol yapım çalışmalarına ağırlık verdik. Şiddetli yağışlar nedeni ile sekteye uğrayan çalışmalarımıza yeniden başladık” dedi.

HALKIMIZA HİZMET İÇİN ÇABALIYORUZ

Başkan Akgül, “Önümüzdeki beş yıl Büyükşehir, İlçe Belediyesi ayrımı yapmadan koordineli bir şekilde vatandaşımızın yol sorununu çözeceğiz. Bayram sonrası hemen çalışmalarımıza başlayarak, Salıpazarı şehir merkezi ile Karaman Mahallemiz arasında asfalt yol yapımına başladık. Ekiplerimiz belli bir plan dahilinde yol çalışmalarına devam edecek. Kurban Bayramı ve Fındık hasat döneminin aynı ana denk gelmesi, ilçe nüfusunda yaşanan hareketlilik nedeni ile vatandaşlarımızın biraz sabırlı olmasını istiyoruz. Elimizdeki imkanları sonuna kadar kullanarak ve hatta imkanlarımızı zorlayarak halkımıza hizmet etmek için çaba sarf ediyoruz” dedi.

135 KİLOMETRE YOL YAPILDI

Coğrafi yapısı itibariyle dağlık ve geniş bir yol ağına sahip Salıpazarı ilçesinde 2014 yılından bugüne kadar 135 km asfalt ve beton yol yapıldı. Ana grup yolların büyük bir bölümü beton yol yapılırken stabilize ve asfalt yol çalışmaları ise Kurban Bayramı'ndan hemen sonra başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER