ŞAHLANIŞ YÜRÜYÜŞÜ

31 Mart yerel seçimlerinde ‘Kurtuluştan Şahlanışa Samsun’ parolasıyla seçim kampanyası yürüten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, görevi devraldı. Demir, “Şahlanış yürüyüşüne başlıyoruz” dedi

ŞAHLANIŞ  YÜRÜYÜŞÜ

GÖREVİ ŞAHİN’DEN DEVRALDI

31 Mart yerel seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Demir, çok sayıda Samsunlunun katıldığı devir teslim töreniyle başkanlık görevini Zihni Şahin’den devraldı. Demir, "Tüm imkanlarımızı, tüm beşeri sermayemizi, Cumhur İttifakı’nın siyasi gücünü, 1 milyon 350 bin Samsunlu hemşerimizin potansiyelini ve sinerjisini hizmetimize katacağız” ifadelerine yer verdi.

İŞ VE AŞ İÇİN KESİN ÇÖZÜM SÖZÜ

Vatandaşların daima kendisine ulaşabileceğini belirten Demir, “Yüzde 100 ulaşılabilirliği temin edeceğiz. Bu bizim olmazsa olmazımız. Bir başka konu iş ve aş. Bu noktada, potansiyelleri imkan ve kabiliyetleri itibariye, Türkiye’nin en avantajlı şehirlerinden bir tanesiyiz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde iş ve aş konusunda kesin çözümü hedefleyen projeler hayata geçecek” şeklinde konuştu.

İLKADIM VE ATAKUM MESAJI

İlkadım ve Atakum ilçelerini ayırmadan hizmet vereceklerini sözlerine ekleyen Demir, “Çok az bir oy oranı ile iki ilçemizi Cumhur İttifakı kazanamadı. İlkadım ve Atakum’da da hiçbir zaman ayrım yapmadan, güç birliği ile birlikte çalışma profilimize, hedefimize ve stratejimize uygun katkı sağlamaya yönelik hareket edildiğinde, emin adımlarla hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz” dedi. 

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER