Sadece millet yolu!

İlkadım ilçesinde 15 Temmuz darbe girişiminin 1’inci yılında açılan ‘15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı’nın karşısında bulunan kaldırım yolun bakımsızlığı, bölge sakinlerini isyan ettirdi

Sadece millet yolu!

Samsun’un İlkadım ilçesi Kalkancı Mahallesi Hendek Caddesi’ni Canan Sokak’a birleştiren kaldırım yolu bölge sakinlerini isyan ettiriyor. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından 2017’de 15 Temmuz darbe girişiminin 1’inci yılında açılan ‘15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı’nın karşısında bulunan kaldırım yol, bakımsızlığı ile burayı kullananları isyan ettiriyor. 

‘İNMEK VE ÇIKMAK MÜMKÜN DEĞİL'

Kalkancı Mahallesi sakinleri, “Karşısında son derece modern şekilde ahşaptan cafcaflı bir yol inşa ettiler. Bu yola kimse bakmadı. Orası 15 Temmuz Millet Yolu, burası ise sadece millet yolu. Kafanızı çevirdiğinizde rezaleti görüyorsunuz. Kaldırım yıllardır bakımsız. Burayı kullanmak zorundayız ama kullanamıyoruz. Bu kaldırımlardan inmek ve çıkmak mümkün değil. Yetkililer artık gözlerini açsın. Şikayet etmekten, karşımızda muhatap bulamamaktan bıktık” diye konuştu.

Tolga BİRGCÜ

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER