Referamduma Gitseydik Yüzde 80 İle Dersleri Verilirdi

Meclis'te kabul edilen dokunulmazlık teklifi sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ilk kez konuştu. Erdoğan, HDP ile birlikte iş tutan CHP'ye çok sert sözlerle yüklendi

Referamduma Gitseydik Yüzde 80 İle Dersleri Verilirdi

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

AĞZINDAN SALYALAR AKIYOR

Ana muhalefet partisi başkanı bana diktatör yakıştırması yapıyor. önce sen aynaya bak. Eğer Türkiye'de diktatörlük olsa sen bunları söyleyemezsin. Ağızlarından adeta salyalar akıyor. Bir taraftan Atatürkçüyüm diyeceksin, sandıktan çıkamayacaksın. Bu millet sana izin vermez. Sen ahlaken sıkıntılısın. Kendisine hizmetkar olanı bu milletimiz yolda bırakmaz.

REFERANDUMA GİRSEYDİK YÜZDE 80  İLE DERSLERİ VERİLİRDİ

Dokunulmazlıklar konusunda bizi destekleyeceklerini söylediler. Ama iki gün önce bizi desteklemediler ama bugün geri döndüler. Bugünkü oylamada 376 geçildi ve referanduma gerek kalmadı. Referanduma gitseydik de milletimiz yüzde 80 ile derslerini vereceklerdi.

DÜRÜMLÜ KATLİAMININ ORTAĞI...

80 milletvekili 1 Kasım'da 40 indi. Daha da beter olacak. Bu ülke demokrasi en ideal çıkış yolu olarak kabul edilmiştir. Dokunulmazlıklar meselesi başta olmak üzere onlarla beraber hareket edenler Dürümlü'deki katliamın ortağıdır.

Parlementodaki oylamalar kimin kimin yanında olduğunu gösteren bir turnusol kağıdıdır. Terör örgütü kendi kazdığı çukurlara gömüldü mü? Gömüldü. Parlamentodaki oylamada onlara destek verenlerde sandığa gömülür.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER