PYD Ankara Katliamcısını Poster Yaptı

Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu PYD, Ankara'da onlarca masumu katleden Seher Çağla Demir ve Abdülkadir Sömer'i poster yaptı.

PYD Ankara Katliamcısını Poster Yaptı

Her ne kadar dünya onları IŞİD'e karşı savaşan bir örgüt olarak tanımlasa da PYD, Türkiye'de asker ve polisi haince şehit eden, masum sivilleri canlı bombayla katleden PKK'nın Suriye kolu olduğunu defalarca gösteriyor.

Türkiye ABD ve Batı'ya terör örgütü PKK ile PYD-YPG'nin aynı şey olduğunu ısrarla söylüyor. Direkt olarak Türkiye'ye saldırısı olmasa da PKK'ya militan ve mühimmat aktarıp, gönderdiği elemanlarla canlı bomba eylemi düzenleyen PYD buna rağmen terörist damgası yemiyor.

Her ne kadar ABD ve dünya iki örgütü birbirinden ayırmakta ısrar etse de, PKK'nın cenazesine PYD, PYD'linin cenazesine de PKK tören düzenliyor. İki örgüt de Öcalan posterlerini kullanıyor.

PYD BÖLGESİNDE CANLI BOMBA EYLEMCİLERİ POSTER YAPILDI

Fotoğraf Suriye'deki PYD'de kontrolünde yer alan Derik'te çekildi. Ankara'da katliam yapan ve 35 masum insanın ölümüne neden olan PKK'lı terörist Seher Çağla Demir ve yine Ankara'da bir başka eylemde kendini patlatan ve 29 kişiyi katleden canlı bombaAbdülkadir Sömer Abdullah Öcalan posterinde yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER