Özhaseki taburcu edildi

Bir süredir Kayseri Şehir Hastanesi’nden yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, taburcu edildi.

Özhaseki taburcu edildi

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, tedavi gördüğü Kayseri Şehir Hastanesi’nden taburcu edildi.

Daha önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, evde süren tedavilerinin doktorların tavsiyesi üzerine hastane ortamında devam edeceğini açıklayan Özhaseki, tedavisinin tamamlanmasının ardından taburcu olduğunu açıkladı. Kayseri Şehir Hastanesi çalışanlarına teşekkür eden Özhaseki, sağlık durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Özhaseki, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, “Bugün itibariyle Covid-19 tedavimiz başarıyla tamamlandı ve Kayseri Şehir Hastanesi’nden taburcu edilirken işlerini canla başla yapan sağlıkçılarımız ile vedalaştık. Modern, konforlu ve son teknolojiyle donatılmış Şehir Hastanelerimizin sağlıkta adeta devrim niteliği taşıdığını tekrardan görmüş oldum. Hekiminden, hemşiresine; hasta bakıcısından tüm personeline değin bu zor zamanlarda dahi işini severek sürdüren tüm arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER