Oyuncu Büşra Ayaydın, Hakkında Bilinmeyenleri Anlattı

Sinema ve dizi oyuncusu Büşra Ayaydın, 24 TV'de yayınlanan Güncel'de Zeynep Türkoğlu'nun konuğu oldu, çarpıcı açıklamalarda bulundu

Oyuncu Büşra Ayaydın, Hakkında Bilinmeyenleri Anlattı

Oyunculuğa aşık olduğunu bildiren sinema ve dizi oyuncusu Büşra Ayaydın "Tesettüre girme kararı alırken çok zorlandım. Tartıya koyuyorsunuz bazı değerlerinizi. Bir tarafta çok sevdiğiniz fani bir şey, diğer tarafta da olması gereken baki bir şey var. Ne taraf ağır basıyorsa, tercihleriniz de o yönde oluyor. Şimdi her şey çok yeni. Ben şansa inanmıyorum. Bir insanın kaderinde ne varsa o gelip buluyor er ya da geç. Her şeyin hayırlısı olsun. Oyunculuğu bırakmayacağım. Şu anki konumuma ya da bana uygun roller geldiği zaman değerlendireceğim."dedi.

"22 YILIN VERMİŞ OLDUĞU BİR MEYVE BU"

Oyunculuk kariyerine  Kurtlar Vadisi'yle başlayan, aldığı kararla tartışmaların odağı haline gelen Büşra Ayaydın, şunları söyledi;

Hayatı biraz sorgulamaya başlayınca, bu kararı verdim. 22 yılın vermiş olduğu bir meyve bu. Ailem, fikirlerimi en iyi bilen kişilerdi. Çevremdekiler kadar şoke olmadılar. Ama gelen tepkilere bakıldığında yaşım gereği bu kararı almış olmam herkese biraz ani geldi açıkcası.

15 yıldır bu sektörün içindeyim. Aldığım karara karşı gelen tepkileri çok görmüyorum. Çünkü bir kapı kapanırsa, bir diğeri açılır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER