Önemli toplantıda Yusuf Ziya Yılmaz'ın hizmetlerinden övgüyle bahsedildi

Milli Mücadele'nin 100. Yılı nedeniyle Samsun'da gerçekleşen 11. Büyükelçiler Konferansı'nın son gününde önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, hizmetleriyle toplantının övgü kaynağı oldu.

Önemli toplantıda Yusuf Ziya Yılmaz'ın hizmetlerinden övgüyle bahsedildi

Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ın Samsun'a verdiği hizmetler Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun katılıyla gerçekleşen 11. Büyükelçiler Konferansı'nda takdirle anlatıldı.

11. Büyükelçiler Konferansı'nın son gününde büyükelçilerle Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, kentteki bir otelde iş dünyası ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile öğrencilerle yemekte bir araya geldi. Toplantıda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan önce konuşma yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentin potansiyeli, imkanları, yürütülen çalışmalar ve hedeflerini anlattı.

Bu sırada Demir, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ın 19 yıl Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yaptığı döneminde yürüttüğü çalışmalara değinerek, övgüyle bahsetti.  Milletvekili Yılmaz'ın Samsun için çok büyük emekleri olduğunu ve verdiği hizmetlerin örnek teşkil ettiğine dikkat çeken Demir'in "Kıt imkanlarla büyük işler yapan Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'ı huzurunuzda kutluyor ve onu alkışlamanızı istiyorum" sözleri üzerine salondakiler Yılmaz'ı alkışladı.

Yusuf Ziya Yılmaz'ın kent için çok iyi çalışmaları olduğunu, çıtayı her zaman yüksek tuttuğunu, onun için kendilerinin de kenti daha ileri taşımak için çok iyi çalışmak ve hizmetler sunmak zorunda olduklarına vurgu yapan Demir'in konuşması üzerine Milletvekili Yılmaz teşekkür etti.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER