OMÜ eğitici kadrosuna takviye

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğü, üniversite bünyesinde görev yapmak üzere, 42 Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi ve diğer yandan 25 araştırma ve öğretim görevlisi alıyor

OMÜ eğitici kadrosuna takviye

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörlüğü, çıktığı iki ilan ile üniversite bünyesinde görev yapmak üzere Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi, araştırma ve öğretim görevlisi alacağını duyurdu. İlanlarda üniversite bünyesinde görev yapmak üzere, 42 Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi ve diğer yandan 25 araştırma ve öğretim görevlisi alınacağı belirtildi.

42 PROF. DOÇ. VE DR. ÖĞT. ÜYESİ!

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin Yönetim ve Organizasyon bölümüne 1 profesör, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Sosyal Hizmet Bölümüne 1 profesör, Tıp Fakültesi (İngilizce) Histoloji ve Embriyoloji bölümüne 1 doçent, Tıp Fakültesi (İngilizce) Göz Hastalıkları bölümüne 1 doçent, Ziraat Fakültesi’nin Fitopatoloji bölümüne 1 doçent, Ziraat Fakültesi’nin Hayvansal Biyoteknoloji bölümüne 1 doçent, Sağlık Bilimler Fakültesi’nin Halk Sağlığı Hemşireliği bölümüne 1 doçent, Veteriner Fakültesi’nin Zootekni bölümüne 1 doçent, İlahiyat Fakültesi’nin Kuran-ı Kerim Okuma ve Kıraat İlmi bölümüne 1 doçent, İlahiyat Fakültesi’nin İslam Hukuku bölümüne 1 doçent, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Tarihi bölümüne 1 doçent, Fen-Edebiyat Fakültesi’nin Protohistorya ve Önasya Arkeolojisi’ne 1 doçent, Fen-Edebiyat Fakültesi’nin Gelişim Psikolojisi bölümüne 1 doçent, Mühendislik Fakültesi’nin Konstrüksiyon ve İmalat bölümüne 1 doçent, Mühedislik Fakültesi’nin Proses ve Reaktör Tasarımı bölümüne 1 doçent, Spor Bilimleri Fakültesi’nin Spor Yöneticiliği bölümüne 1 doçent, Tıp Fakültesi’nin Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Halk Sağlığı bölümlerine 1’er Dr. Öğr. Üyesi, Tıp Fakültesi’nin (İngilizce) Aile Hekimliği bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Ebelik bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi, Diş Hekimliği Fakültesi’nin Endodonti bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Tarihi bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi, Fen Edebiyat Fakültesi’nin Bölgesel Coğrafya bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi, Fen Edebiyat Fakültesi’nin Uygulamalı Psikoloji Bölümüne 2 Dr. Öğr. Üyesi, Eğitim Fakültesi’nin Türkçe Eğitimi, Sınıf Eğitimi, Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme ve Eğitimin Felsefesi, Sosyal ve Tarihi Temelleri bölümüne 1’er Dr. Öğr. Üyesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’nin Animasyon bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi, Sağlık Hizmetleri MYO’nun Diş Protez Teknolojisi bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi, Mühendislik Fakültesi’nin Endüstri Mühendisliği ve Proses ve Reaktör Tasarımı bölümlerine 1’er Dr. Öğr. Üyesi, Adalet MYO’nun Adalet bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi ve Devlet Konservatuarı’nın ise Geleneksel Türk Müzikleri bölümüne 1 Dr. Öğr. Üyesi alınacak.

25 ARAŞTIRMA VE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ!

Mimarlık Fakültesi’ne 1 araştırma görevlisi, Tıp Fakültesi’nin anatomi Bölümüne 1 araştırma görevlisi, Tıp Fakültesi’nin Tıbbi Mikrobiyoloji bölümüne 1 araştırma görevlisi, Ziraat Fakültesi’nin Bağ Yetiştirme ve Islahı bölümüne 1 araştırma görevlisi, Fen-Edebiyat Fakültesi’nin Analitik Kimya bölümünde 1 araştırma görevlisi, Fen-Edebiyat Fakültesi’nin Genel Fizik bölümünde 1 araştırma görevlisi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin İktisadi Gelişim ve Uluslararası İktisat bölümüne 1 araştırma görevlisi, İlahiyat Fakültesi’nin Din Felsefesi bölümüne 1 araştırma görevlisi, İletişim Fakültesi’nin Gazetecilik bölümüne 1 araştırma görevlisi, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Dil ve Konuşma Terapisi 1 araştırma görevlisi, Mühendislik Fakültesi’nin Enerji Bölümü’ne 1 araştırma görevlisi, Mühendislik Fakültesi’nin Ölçme Tekniği Bölümüne 1 araştırma görevlisi, Tıp Fakültesi’nin (İngilizce) Kardiyoloji bölümüne 1 araştırma görevlisi, Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Ebelik bölümüne 1 araştırma görevlisi, İlahiyat Fakültesi’nin Kur’an-ı Kerim Okuma ve Kıraat İlmi bölümüne 1 araştırma görevlisi, Rektörlüğe 2 araştırma görevlisi, Alaçam MYO’nun Lojistik bölümüne 1 araştırma görevlisi, Adalet MYO’nun Adalet bölümüne 1 araştırma görevlisi, Yeşilyurt MYO’nun Silah Sanayi Teknikerliği bölümüne 1 araştırma görevlisi, Sağlık Hizmetleri MYO’nun Diş Protez Teknolojisi bölümüne 1 araştırma görevlisi, Havza MYO’nun Fizyoterapi bölümüne 1 araştırma görevlisi ve son olarak Samsun MYO’nun Bilgisayar Programcılığı bölümüne 1 araştırma görevlisi alınacak.

Tolga BİRGÜCÜ

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER