Ölümünün Ardından Vahşet Çıktı!..

Afyonkarahisar'da kaybolduktan 25 gün sonra cesedi bulunan 17 yaşındaki Yunus Emre Kesgin 3 kişi tarafından gasp edildikten sonra öldürüldüğü ortaya çıktı

 Ölümünün Ardından Vahşet Çıktı!..

Afyonkarahisar'da kent merkezinde yaşayan 17 yaşındaki Yunus Emre Kesgin isimli genç, kaybolduktan yaklaşık bir ay sonra kent ormanında ölü bulunmuş, ardından polis tarafından geniş çaplı soruşturma başlatılmıştı.

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINMIŞTI! 3'Ü TUTUKLANDI, 1'İ SERBEST

Soruşturma kapsamında İsmail Ü., Sezer A., Yılmaz B. ve Bircan B., isimli şahıslar gözaltına alınmıştı. Yapılan sorguların ardından dün gece mahkeme sevk edilen şahıslardan Bircan B.'nin adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı, diğer 3 zanlının ise mahkeme tarafından tutuklanarak Afyonkarahisar E Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildiği öğrenildi.

İŞKENCE YAPILARAK ÖLDÜRÜLMÜŞ

Kesgin'in aile üyelerinden alınan bilgilerde, olayın ardından vahşet çıkarken, gencin Taşpınar semtinde zanlılar tarafından işkence yapılarak öldürüldüğü öne sürüldü.

CEBİNDEKİ PARA İLE TELEFONUNU DA GASP ETMİŞLER

Aile üyelerinin iddialarına göre, Kesgin'in öldürülmeden önce cebindeki bir miktar para ile cep telefonunun da gasp edildiği belirtildi.

GÖĞÜS VE KARIN BÖLGESİNE 15 BIÇAK DARBESİ

Kesgin'in ayrıca Taşpınar semtinde bulunan bir evde işkence yapıldıktan sonra çoğunluğu göğüs ve karın bölgesinden 15'e yakın aldığı bıçak darbesi ile hayatını kaybettiği öğrenildi. Ayrıca Kesgin'in evde öldürüldükten sonra cesedinin kent ormanı civarına atıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER