Numanoğlu'ndan ayrımsız hizmet sözü

MHP'de Atakum Belediye Başkan adaylığına gösterilmesine kesin gözüyle bakılan eğitimci Davut Numanoğlu, Gazete Gerçek'i ziyaret etti. Numanoğlu, "Aday gösterilip seçilirsem Atakum'da herkesin başkanı olacağım. Ayrım yapmadan herkese hizmet edeceğim" dedi

Numanoğlu'ndan ayrımsız hizmet sözü

MHP’den Atakum Belediye Başkan aday adayı olan Davut Numanoğlu, Gazete Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar'ı ziyaret etti. Atakum’a hizmet edebilmek için yola çıktığını söyleyen Numanoğlu, Atakum'da herkesi kucaklayan, hiçbir kesimi ötekileştirmeyen bir anlayışla hizmet edeceğini söyledi.

HİZMET SÖZÜ VERİYORUM

MHP’den Atakum Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Uğur Okulları Genel Müdürü Davut Numanoğlu, Gazete Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar'a projeleri hakkında bilgi verdi. Atakum’da Samsun'un nitelikli ve eğitimli bir seçmen kitlesi bulunduğunu kaydeden Numanoğlu, “Hayatının büyük bir kısmını eğitimde hizmet ederek geçiren biri olarak Karadeniz’in incisi Atakum’a hizmet edilmek için yola çıktım. Atakum, Samsun'un en hızlı büyüyen sadece şehir içinden değil şehir dışından da herkesin yerleşmek için tercih ettiği nadide bir ilçe. Burada başkanlık yaparken her kesimi kucaklamanız, herkesin derdine derman olmanız ve hizmetten başka bir anlayışınızın olmaması gerekiyor. Ben de bu düşünceyle yola çıktım. Bürokraside verdiğim hizmetler ve eğitimde uyguladığımız projelerle, he kesimden öğretmenlerimizle bir aradaydık ve hiçbir sorun yaşamadık. Aynı anlayışla bize başkanlık görevi bize verilirse için gece gündüz demeden, varımızı yoğumuzu koyarak hizmet edeceğime söz veriyorum" dedi. Gazete Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar da ise, Davut Numanoğlu'na çalışmalarında başarı diledi.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER