Mustafa Topaloğlu'nun Erdoğan Kehaneti

Ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu, Alem FM'de Adem Metan'ın sorularını yanıtladı

Mustafa Topaloğlu'nun Erdoğan Kehaneti

TOPALOĞLU'NUN "ERDOĞAN" KEHANETİ

Konu siyasete gelince, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sevdiğini ifade eden Topaloğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı döneminde kendisine Başbakan olacağını söylediğini belirtti.

Topaloğlu konuyla ilgili "kendisiyle sıkça bir araya gelemiyoruz ve konuşamıyoruz. Ancak, ülkemiz adına güzel şeyler yapacağını kendisine söylemiştim" ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım'ın eşi hakkında yapılan saygısızlıklara da değinen Mustafa Topaloğlu, saygısızlığı yapanları ve muhalefeti eleştirdi.

Topaloğlu şöyle konuştu:

Başbakanımızı iyi tanıyorum. Zaman zaman kardeşleriyle de ailece görüşüyoruz ve sohbet ediyoruz. Allah inancı tam olan çok iyi insanlar. Bilmeden anlamadan ve dinlemeden birisini yargılamak, hakaret etmek, yargıç olmak çok büyük günahtır. İnsan vebal altında kalır.

Ben, başbakanım, sen muhalefetsin, benim göremediğim bazı işlerde katkıları olabilir. Birlikte güzel işler ortaya konulabilir. Birbirini hor görme, zarar verme, aşağılama yakışmıyor. İyi bir muhalefet iktidar kadar önemlidir. Çünkü bu ülkenin insanları olarak hepimiz kardeşiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER