Mustafa Demir'in özel kalemi Demirtaş

31 Mart seçimlerinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Demir'in özel kalem müdürü belli oldu. Demir en yakınına Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş'ı atadı

Mustafa Demir'in özel kalemi Demirtaş

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Mustafa Demir, birlikte çalışacağı ekibi kurmaya devam ediyor. Genel Sekreterliğe İlhan Bayram, SASKİ Genel Müdürlüğü'ne Fuat Yıldız ve SAMULAŞ Genel Müdürlüğü'ne Enver Sedat Tamgacı'nın atanmasının ardından Demir en yakınında olacak Özel Kalem Müdürünü de belirledi. Mustafa Demir, Samsun Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü'ne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde Spor Şube Müdürü olarak görev yapan Süleyman Demirtaş'ı atadı. Demirtaş dün itibariyle Büyükşehir Belediyesi'nde görevine başladı.

SÜLEYMAN DEMİRTAŞ KİMDİR?

1977 yılında dünyaya gelen Demirtaş, 2004 yılında OMÜ Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi'nden birincilikle mezun odu. 2005 yılında İlkadım Belediyesi'nde bir yıl spor koordinatörü olarak görev yapan Demirtaş, 2006 yılında Asarcık Atatürk İlkokulu'na Beden Eğitimi öğretmeni olarak atandı.  2008 yılında İlkadım'da kurucu Gençlik Spor İlçe Müdürlü görevine getirilen Demirtaş, 2010 yılından itibaren de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde farklı idare görevlerde bulundu. Demirtaş, 2013 yılından itibaren de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde Spor Şube Müdürü olarak görev yapıyordu. Süleyman Demirtaş evli ve üç çocuk babası.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER