Muhtarlar olimpiyatlara hazır

Samsun Muhtarlar Derneği düzenlediği organizasyonla 23. İşitme Engelliler Olimpiyatları’na hazır olduklarını söylediler. Dernek Başkanı Mustafa Öztürk, “Dünya’nın en büyük 3. spor organizasyonunun ilimizde yapılacak olmasından dolayı çok mutluyuz” dedi

Muhtarlar olimpiyatlara hazır

AY-YILDIZLI FORMA GİYDİLER

Samsun’da düzenlenecek olan 23. İşitme Engelliler Olimpiyatları’nın hazırlığı tüm hızıyla devam ediyor. Samsun Muhtarlar Derneği de Samsunum-1 Gemisi’nde olimpiyatlar için toplantı düzenledi. İlkadım, Atakum ve Canik ilçelerinden katılan muhtarlara önce göğsünde Ay-Yıldız motifli ve arkalarında ise 55 numaralı formalar dağıtıldı. Formalarını giyen muhtarlar, olimpiyatlarda Samsun için ellerinden geleni yapmaya her zaman hazır olduklarını söylediler.

‘ÇOK MUTLUYUZ’

İşitme Engelliler Olimpiyatları’nın Samsun’un dünya genelinde tanıtımı için önemli bir organizasyon olduğunu belirten Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, “Dünya’nın en büyük 3. spor organizasyonunun ilimizde yapılacak olmasından dolayı çok mutluyuz. Samsun muhtarları olarak olimpiyatlara üzerime düşecek olan görevleri yapmaya yapmak için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Mustafa ATASEVEN

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 08:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER