Muğla'da Aranıyorlar!

Marmaris'te kaçan askerlerin yakalanması için hem ilçe merkezi hem de ilçeye giriş ve çıkışlarda, ormanlık alanlarda denetimler devam ediyor

Muğla'da Aranıyorlar!

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ayrılmasının ardından Marmaris'te konakladığı otele yapılan saldırıya katıldığı belirtilen askerlerin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.

Polis ekipleri, ellerinde darbeci askerlerin fotoğraflarının bulunduğu isim listesi üzerinden denetim yapıyor. Arama çalışmalarına havadan bir polis helikopteri de destek veriyor.

ASKERLERİN FOTOĞRAFLARI GÖSTERİLİYOR

Öte yandan, polis ekipleri, ellerinde darbeci askerlerin fotoğraflarının bulunduğu isim listesi üzerinden denetim yapıyor. Polis, vatandaşlara fotoğrafları göstererek, aranan askerlerden Abdulhamit Gülerden, Erkan Çıkat, Gökhan Güçlü, Hasan Aslanbay, İlyas Yaşar, İsmail Yiğit, Muhammet Burak İpek, Ömer Faruk Göçmen, Mustafa Serdar Özay, Selman Çankaya, Serkan Elçi, Şükrü Seymen, Taner Berberi görüp görmediklerini de soruyor.

Marmaris Emniyet Müdürlüğü, vatandaşlardan ilçe merkezi ve kırsal kesimde şüpheli gördükleri her durumu polis ekiplerine bildirmelerini istiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER