Milletvekili Yılmaz, 'Kırılan gönülleri onarmaya hazırız'

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Bizler başka siyasi partiler gibi değiliz. Varsa gönül kırıklığı hepimiz onarmaya hazırız." dedi.

Milletvekili Yılmaz, 'Kırılan gönülleri onarmaya hazırız'

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Terme'nin Kuşça ve Cılar mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

İlçe ziyaretlerini ve halk buluşmalarını sürdüren Milletvekili Yılmaz, vatandaşlarla sohbet etti, kıraathanelerde halkla buluştu. Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Yılmaz, kentin tüm ilçeleri gibi Terme ilçesinin de büyük gelişim ve değişim yaşadığını söyledi.

Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerinin başta yol ve su ihtiyaçlarının giderilmesi için büyük yatırımlar yapıldığını ifade eden Yılmaz, bu konuda başarı sağlandığını kaydetti.

"GÖNÜLLERİ ONARMAYA HAZIRIZ"

AK Parti'nin en önemli hedefinden birinin gönüllere girmek olduğunu belirten Yılmaz, "Gönül siyaseti AK Parti ile anlam bulan, benimsenen bir olgu. Her alanda devasal hizmetler, çalışmalar yapıldı ama ne yaparsanız yapın gönüllere hitap edemiyorsanız ortada bir başarı yoktur. Bizler halkımızın gönlüne, sevgisine talip olan bir partiyiz, bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Her aile içerisinde kırıklıklar olabilir. Bizler başka siyasi partiler gibi değiliz. Varsa gönül kırıklıkları hepimiz onarmaya hazırız. " dedi.

"MÜCADELEDE BİRLİKTELİK ŞART"

Türkiye'nin önemli bir süreçten geçtiğini hatırlatan Yılmaz, açıklamalarına şöyle devam etti; "Ülkemiz  zor bir coğrafyada. Görüyorsunuz çevremiz tam bir ateş çemberi. Bunun yanında ciddi ekonomik saldırılar, kirli planlar la ülkemizi yıldırmaya, bağımsızlığımıza, egemenliğimize ambargo koymaya çalışıyorlar. Eski Türkiye yok, Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyük mücadele içte ve dışta veriliyor. Bu süreçte hepimiz el ele gönül gönüle olmalıyız. Bu milli mücadele sürecinde her şeyi bir kenara bırakıp, kenetlenmeliyiz. Bizim halkımıza güvencimiz, inancımız tam."

Programa, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk ve partililer de katıldı. Ayrıca milletvekili Yılmaz, Çarşambalı İş adamı Cengiz Göngör'ün amcası Kemal Güngör'ün Çarşamba ilçesi Eğercili Merkez Camii'ndeki  cenaze namazına katıldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 13:57

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER