Milletvekili Yılmaz, grup toplantısına katıldı

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşen grup toplantısına katıldı.

Milletvekili Yılmaz, grup toplantısına katıldı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Grup toplantısı gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündem ve parti çalışmalarına yönelik önemli mesajlar verdiği toplantıya geniş katılım oldu.

Özellikle Filistin davası, Suriye'deki gelişmeleri ve ekonomiyle ilgili önemli mesajlar veren Erdoğan, girilen her mücadelede alın akıyla çıkıldığının altını çizdi.

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, grup toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği mesajların önemine vurgu yaparak, "Türkiye mücadelesinden, haklı davalarından asla vazgeçmeyecek. Ne olursa olsun halkımızın büyük desteği, Allah'ın izniyle Güçlü Türkiye yolunda çok çalışarak, durmadan ilerleyeceğiz. Türkiye'nin verdiği büyük mücadeleler tarih sayfalarında yer alacaktır." dedi.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER