Milletvekili Yılmaz'dan, Rektör Ünal'a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, OMÜ Rektörü Prof. Dr.  Yavuz Ünal'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Milletvekili Yılmaz'dan, Rektör Ünal'a hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü olarak göreve başlayan Prof. Dr. Yavuz Ünal'ı ziyaret etti. Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette. rektör Ünal'a görevinde muvaffakiyetler dileyen Yılmaz, OMÜ'nün köklü ve başarı çıtası yüksek bir üniversite olduğunu söyledi.

Rektör Prof. Dr. Yavuz Ünal'ın başarı ile üniversiteyi her alanda daha ile taşıyacağına inandıklarını ifade eden Yılmaz, "Rektörümüze nazik ağırlamaları için teşekkür ediyorum. OMÜ her zaman göz bebeğimiz oldu. Üniversite ve kent bağının güçlü olması, önemli bir bilim yuvasının kente katkı sağlaması için bir çok çalışmalar yapıldı. Samsun iki devlet üniversitesi bulunan şanslı iller arasında. Sayın rektörümüz önemli bir bayrağı devraldı, kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. " dedi.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER