Metro Turizm Muavinin Skandal Olayında Karar!

Muğla’dan İstanbul’a Metro Turizm otobüsü ile seyahat eden üniversite öğrencisi C. D. D.’nin (20) otobüste uyuduğu esnada, yakınında mastürbasyon yapan ve üzerine boşalan Gökhan Gökmen olayın yaşandığı 25 Mayıs’tan 2 gün sonra tutuklanmıştı.O duruşmada karar verildi

Metro Turizm Muavinin Skandal Olayında Karar!

Mağdur Üniversitesi öğrencisi C. D. D.’nin şikayeti sonrasında açılan davada Gebze 2. Asliye Ceza Mahkeme kararını açıkladı. Mahkeme muavin Gökhan G.’nin tutukluluğunun devamına karar vererek, muavinin 6 yıl 3 ay hapis cezası ile cezalandırılmasına karar verdi.

Mahkemenin 2. Celsesinde son beyanları sorulan muavin, “Ben başıma gelen bu olayı bir ahmaklık ve şansızlık olarak değerlendiriyorum.” diyerek, şöyle devam etti: “Muavin olarak çalıştığım süre içinde zaman zaman otobüsün çok daha tenha  olduğu durumlar söz konusu olmuştur. Yine benim bu şekilde bir art niyetim olsa yolcunun içeceğine bir şeyler katarak bu olayı yapma imkanım mevcuttur.”

METRO TURİZM’DEN KARARLA İLGİLİ İLK AÇIKLAMA “KARAR YERİNDE”

Metro Turizm A.Ş. avukatı Burçin Başak adliyeden çıktıktan sonra yaptığı açıklamada, “Sanık cinsel saldırı suçlamasından 6 yıl 3 ay hapis cezasına mahkum oldu. Olayın biz de mağduru olmakla birlikte bu olayın asıl mağduru yolcumuzun mağduriyeti ve acıları bu yolla bir nebze de olsa dinecekse bizim için ne mutlu. Kararın yerinde olduğunu düşünüyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER