Mecliste önemli İstanbul buluşması 

AK Parti Yerel Yönetim Başkan Yardımcısı ve Samsun milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, mecliste İstanbul seçimlerine yönelik istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Mecliste önemli İstanbul buluşması 

23 Haziran'da İstanbul'da gerçekleşecek seçimler öncesi AK Parti Samsun milletvekilleri istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde başka illerin milletvekilleri de hemşerilerine yönelik yoğun bir çalışma programına başladı. TBMM'de Samsunlulara yönelik gerçekleştirilecek buluşmalar ve çalışmalar öncesi istişare, değerlendirme toplantısı yapıldı.

'HEMŞEHRİLERE ULAŞILACAK'

İstanbul'da yaşayan yaklaşık 430 bin Samsunluya ulaşılması hedeflenirken, 23 Haziran'da Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım'a destek istenecek.
Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetim Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Orhan Kırcalı ve AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu mecliste bir araya geldi.
İstanbul'da seçim çalışmalarına başladıklarını ifade eden Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Geçen hafta İstanbul'da ilk çalışmamızı gerçekleştirdik. Hemşeri dernekleri üzerinden ve yapacağımız çalışmalarla yaklaşık 430 bin Samsunluya ulaşmayı, Samsun milletvekilleri olarak İstanbul'daki çalışmalara önemli katkılar sağlamayı hedefliyoruz.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER