Koltuğu işgal edenlere yol vereceğiz

MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, önümüzdeki süreçte genel merkez kararı doğrultusunda Samsun’da ciddi yapılanmaya gideceklerini belirterek, “Koltuğu işgal eden ve partimize ayak uyduramayanlarla yollarımızı ayıracağız” dedi

Koltuğu işgal edenlere yol vereceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Abdullah Karapıçak, yerel seçimlerde başarı oy oranı düşen İlkadım, Atakum, Tekkeköy, Ladik ve Havza ilçelerinde MHP’nin görev değişikliğine gideceği yönünde haberler yapıldığına dikkati çeken ve bu haberleri yalanlayan Abdullah Karapıçak, genel merkez kararıyla partisinin 2023 hedefleri doğrultusunda Samsun il ve ilçelerinde, ciddi bir değişikliğe gideceklerini söyledi. Şu anda belirlenen bir ilçe olmadığını kaydeden Karapıçak, “Koltuğu işgal eden ve partimize ayak uyduramayanlarla yollarımızı ayıracağız, ciddi tasarrufta bulunacağız” dedi.

‘BİLMEDEN YAZIYORLAR’

Abdullah Karapıçak, “Son günlerde yerel basında ilçelerimizin görevden alınacağı yönünde haberler çıkıyor. Maalesef, gazeteciler bilmeden yazıyor. Bu durum bizimle alakalı değil, tamamıyla genel merkezimizle ilgilidir. Görevden almaları da atamaları da genel merkezimiz yapmaktadır. Daha önce de belirtmiştim; partimiz teşkilatları ile ilgili yeni bir yapılanmaya gideceğiz. MHP köklü bir partidir ve ülkemiz adına ciddi hedefleri vardır. Partimizin 2023 hedeflerine ulaşabilmesi için genel merkezimizin kararı ile bir yol haritası oluşturacağız” diye konuştu.

‘10 İLÇE Mİ OLUR BİLEMEM’

"Yeni yol haritamızı oluştururken, çok dikkatli olacağız” diyen Abdullah Karapıçak, şöyle devam etti: “İl ve ilçelerimizde yol haritamızı çizeceğiz. Bunu yaparken düzeni sağlarken, koltukları işgal edenlerle ve partimizin ilkelerine ayak uyduramayanlarla ilgili ciddi tasarrufta bulunacağız. İşte burada, bu 5 ilçe başkanlığı mı olur, 10 ilçe mi olur, 2 ilçe mi olur o zaman göreceğiz.”

‘SAMSUN’U YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ’

Abdullah Karapıçak, son olarak, “Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda, liderimizin ortaya koyduğu hedeflere en uygun Samsun’u inşa edeceğiz. İlçelerimizi yeniden dizayn edeceğiz” şeklinde konuştu.

Tolga BİRGÜCÜ

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER