Kayınbiraderi ve Arkadaşının Boğazını Kesti

Antalya'nın Kumluca ilçesinde, Afgan uyruklu Baz Mehmet T., tartıştığı kayınbiraderi ile arkadaşının uykuda boğazlarını kesti. Kayınbiraderi hayatını kaybetti.

Kayınbiraderi ve Arkadaşının Boğazını Kesti

Antalya'nın Kumluca İlçesi'nde bir serada çalışan Afgan uyruklu Baz Mehmet T., tartıştığı kayınbiraderi Ferdi Namazi ile arkadaşı Ferhat Özbek'in römorkta uyurken boğazını bıçakla kesti.

EŞİNE ŞİDDET UYGULUYORDU

Kumluca'ya bağlı Sarıcasu Mahallesi'nde bir serada çalışan ve bir süreden bu yana eşine şiddet uygulayan Afgan uyruklu Baz Mehmet T. ile birlikte çalıştığı kayınbiraderi Ferdi Namazi ve arkadaşı Ferhat Özbek arasında tartışma çıktı.

BOĞAZLARINI BIÇAKLA KESTİ

Tartışma yatıştırılırken, Baz Mehmet T. sabaha karşı sera yakınlarındaki traktör römorkunda uyuyan Ferdi Namazi ile Ferhat Özbek'in boğazını bıçakla kesti. Sesler üzerine uyanan sera sahibi durumu jandarmaya bildirirken, Baz Mehmet T. kaçtı.

KAYINBİRADER YOLDA ÖLDÜ

İhbar üzerine sevk edilen jandarma ve sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınan Ferdi Namazi hastaneye götürülürken öldü. Ağır yaralı Ferhat Özbek ise, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

POLİS KATİLİN PEŞİNE DÜŞTÜ

Ferdi Namazi'nin cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna konuldu. Firari Baz Mehmet T.'nin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER