Karaaslan: Samsun'u 2023'e Mustafa Demir taşıyacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in aday gösterilmesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki üst kurulun aldığı doğru bir karar olduğunu belirterek, "Samsunumuzu 2023'e Mustafa Demir taşıyacak" dedi

Karaaslan: Samsun'u 2023'e  Mustafa Demir taşıyacak

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun'un çok bereketli bir şehir olduğunu, sadece topraklarının değil yetiştirdiği insan potansiyeli açısından da bereketli olduğunu dile getirdi. Karaaslan, Mustafa Demir'in adaylığı ile yeni bir başlangıç ve heyecan içerisinde olduklarını da vurguladı.

YILMAZ’DAN ALLAH RAZI OLSUN

2004 yerel seçimlerinde 'Yerel Kalkınma Başlıyor' sloganıyla başladıkları süreçte belediyelerin yüzde 55'inin AK Partili olduğunu, 2009'da ise bu kez 'Marka Şehirler" diyerek yola devam ettiklerini ve belediyelerin yarısından fazlasını kazandıklarını anımsatan Karaaslan, "2014'te ise 'Daima Hizmet, Daime Milet' sloganıyla belediyelerin yüzde 59'unu alarak, 800 belediyeyi AK Parti hizmetleriyle buluşturduk. Şimdi ise 31 Mart 2019'da 'Gönül Belediyeciliği' ile yolumuza devam edeceğiz. Bu süreçte vizyonuyla, hizmetleriyle AK Parti belediyeciliğinin en iyisini ortaya koyan Yusuf Ziya Yılmaz başkanımıza teşekkür ediyorum, Allah razı olsun diyorum. Zihni Şahin başkanımız da insanların gönlüne dokunan hizmetleriyle bunu hissettirdi. Kendisine de teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Mustafa Demir ise Samsun2umuzu 2023'e taşıyacak. Kendisine hayırlı olsun" diyorum" dedi.

SAMSUN İÇİN ALINMIŞ EN DOĞRU KARAR

Çiğdem Karaaslan, Mustafa Demir'in Büyükşehir adayı gösterilmesinin ise Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında oluşturulmuş üst kurulun yapmış olduğu değerlendirmeler sonucu alınmış bir karar olduğunu belirterek, “Mustafa Demir Samsun için alınmış en doğru karardır" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER