Kağıt toplayıcısı pompalıyla dehşet saçtı

Topladığı kağıtların ödemesini almak için depoya gelen kağıt toplayıcısı, bir kişi ile sıra kavgasına girdi.

Kağıt toplayıcısı pompalıyla dehşet saçtı

Topladığı kağıtların ödemesini almak için depoya gelen kağıt toplayıcısı, bir kişi ile sıra kavgasına girdi.
Kavganın büyümesi üzerine evine gidip, pompalı tüfekle iş yerine dönen kağıt toplayıcısı etrafa ateş açtı. Olayda 8 kişi yaralandı.

Olay, Sultanbeyli Mimar Sinan Mahallesi Bakkaloğlu Caddesi'nde bulunan Akdoğan Ambalaj Atığı Toplama Ayırma Merkezi'nde saat 12.30'da meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kağıt toplayıcılığı ile geçinen Faruk Satar iş yerinin muhasebe bölümüne geldi. O sırada kendisi ile birlikte ödeme almaya gelen bir kişi ile sıra kavgasına giren Satar, daha sonra hızla iş yerinden ayrıldı.

Yaklaşık 5 dakika sonra evinden aldığı pompalı tüfekle iş yerine gelen Satar, rastgele etrafa ateş etmeye başladı. Satar'ın hedef gözetmeksizin ateş etmesi sonucu içlerinde iş yeri çalışanı ve müşterilerin de olduğu 8 kişi yaralandı. Satar, yaya olarak olay yerinden kaçtı. Çeşitli yerlerine saçma isabet etmesi sonucu yaralanan 8 kişi için olay yerine çok sayda ambulans sevk edildi. Yaralılar ambulanslarla çevre hastanelere sevk edildi. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 

Kısa sürede yakalandı

Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Kamera görüntüleri tespit edilen şüpheli kısa sürede saklandığı yerde yakalanarak gözaltına alındı. Satar, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER