‘İYİ Parti’ye teveccüh var’

İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Burcu Işıtan Satar, “Partimize, belediye başkan aday adaylığı ve meclis üyeliği için yoğun başvuru var. Bu yüzden sorumluluğumuzun bilincindeyiz” dedi

‘İYİ Parti’ye teveccüh var’

Yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Burcu Işıtan Satar, “Kurtaran şehir Samsun’umuzun kalbi İlkadım ilçemizdeki tüm oylara talibiz. Hepimizin bildiği üzere 31 Mart 2019 tarihinde yerel yönetimler seçimleri yapılacaktır. Seçimler şüphesiz demokrasilerimizin akciğerleridir. Tıkanan siyasette halkın kurtuluş reçetesidir. Halkımız bu tıkanmış siyasi sisteme, partimize yapılan her türlü baskı, karalama, iftira politikalarına en iyi cevabı genel seçimlerde vermiş ve 43 vekille TBMM’de grup kurmamızı sağlamıştır. İYİ Partili vekillerimiz gece-gündüz demeden çalışmakta ve vatandaşlarımızın sıkıntılarına çözüm üretmeye çalışmaktadır. Halkımızın sesine kulak vererek, sorunların giderilmesi doğrultusunda verilen tüm önergelerimiz, iktidar partisi ve küçük ortağı tarafından kullanılan oylar yüzünden rededilmektedir. Halkımızın huzuru, refahı, kamu yararı görmezden gelinmekte, zengini daha zengin yapan bir sistemle ülkemiz yönetilmektedir” dedi.

GELİN İLK ADIMI ATALIM

Sorumluluklarının bilincinde olduklarının altını çizen Işıtan Satar, “Partimizin genel politikasının gereği olarak; her türlü terör örgütleri ile irtibat ve iltisaklı olmayan, geçmişte en sağdan en sola kadar hangi siyasi oluşum içinde olduğuna bakılmaksızın, doğru, dürüst, çalışkan, saygın, kucaklayıcı, birleştirici, çözüm üreten, dik duran dikleşmeyen, her türlü gruplaşmanın dışında liyakate önem veren, din ve vicdan hürriyetine bağlı, hukukun üstünlüğünü benimsemiş, tek derdi söz verdiği insanların daha medeni, çağdaş, huzur ve refah içinde yaşaması için durmadan çalışacak olan herkese kapısının açık olduğu İYİ Parti’ye, Belediye Başkanlığına aday olmak için yapılan yoğun başvuru ve talepler bizleri oldukça gururlandırdığı gibi aynı zamanda duygulandırmaktadır. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Biz parti olarak kazanmaya odaklanmış, her türlü proje ve kadromuz ile yarışın en önünde olacağız. Halkımızın teveccühü doğrultusunda kendiliğinden oluşan ittifaklara da kapımızı kapatmıyoruz. Daha önceden kime oy vermiş olduğu hiç önem arz etmeden, şehrimizde yaşayan ve bize güvenen tüm hemşerilerimizin oylarına talibiz. Elinde projesi olan, İlkadım için ben de varım diyen ve bu göreve talip olan herkese kapımız açıktır. Gelin hep birlikte ilk adımı yeniden atalım, başarabiliriz ve diyoruz ki başaracağız, başaracağız, başaracağız” dedi.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER