'İnsan, gönül kazanmak hizmet etmek  birinci hedefimiz olacak'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Halkımız için, vatanımız için el ele vererek milletin partisi AK Parti çatısı altında büyük bir kalkınma, hizmet ve kucaklaşma seferberliğiyle yolumuza devam edeceğiz." dedi.

'İnsan, gönül kazanmak hizmet etmek  birinci hedefimiz olacak'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekillerine yönelik iftar programına katıldı, Nallıhan ve Beypazarı belediye başkanlarını ziyaret etti.

Ankara Koordinatörü olarak göreve başlamasının ardından ilçe ziyaretlerine devam eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, gündüz saatlerinde Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş,  Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti, görevlerinde başarılar diledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekillerine yönelik iftar programına katılan Yılmaz, gece geç saatlere kadar süren istişare toplantısında da hazır bulundu. Açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'nin halka hizmet noktasında hiç bir aksaklığa, ihmale tahammülü olmayan, herkesi kucaklayan, ülkenin kalkınması gelişmesi için çaba harcayan bir parti olduğunu söyledi.

'VERİLEN MESAJLAR ÇOK ÖNEMLİ'

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın milletvekillerine yönelik gerçekleştirdiği iftar programında verdiği mesajların önemine değinen Yılmaz, "AK Parti'de çalışma ahengi, birliktelik ve uyum başarının yolunu açmaktadır. İstişare, ekip çalışması ve dayanışma bizlerin vazgeçilmezimizdir. Ülkemiz için verilen her mücadelede birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarını güçlendirerek Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm AK Parti kadroları var gücümüzle bu zamana kadar olduğu gibi çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz." diye konuştu.

'DEĞERLENDİRME VE İSTİŞARE SÜRECİ DEVAM EDİYOR'

Eksikliklerini, hataları her zaman gören halkın mesajlarını çok iyi dinleyen, talep ve önerilerini baş tacı yapan bir anlayışla çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Yılmaz, "İnsan, gönül kazanmak birinci hedefimiz olacak. Biz çok çalışacağız ki, halkımızın bize verdiği emanetin hakkını en iyi şekilde verebilelim.  AK Parti'de büyük bir değerlendirme ve istişare süreci devam ediyor. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 'Siyaset, insan kazanma sanatıdır. Hiçbir arkadaşımızı, hiçbir kardeşimizi dışlamadan, kırmadan, kenara koymadan, vefasızlık etmeden, sürekli yeni insanlar kazanarak önümüzdeki döneme hazırlanacağız'. Büyük bir çalışma süreci içerisindeyiz. Halkımız için, vatanımız için el ele vererek milletin partisi AK Parti çatısı altında büyük bir kalkınma, hizmet ve kucaklaşma seferberliğiyle yolumuza devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

İftar öncesinde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Sağlık Eski Bakanı Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Gençlik ve Spor Bakanı Eski Bakanı İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı bir araya geldi.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 02:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER