İlkadım’da işçilerin yüzü gülüyor

Geçtiğimiz günlerde İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından belediye çalışanlarına müjde olarak duyurulan promosyon bedelleri çalışanların hesabına yattı

İlkadım’da işçilerin  yüzü gülüyor

Geçtiğimiz günlerde İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından belediye çalışanlarına müjde olarak duyurulan promosyon anlaşması ile 932 liralık promosyon bedelleri çalışanların hesabına yatarken belediye çalışanlarından Başkan Tok’a teşekkür geldi.

ÇALIŞANLAR MUTLU

932 liralık promosyon anlaşması ile Samsun’daki belediyeler içerisinde en yüksek tutarı alan İlkadım Belediyesi çalışanları, ‘İşçi Babası’ olarak anılan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür ettiler. Belediye çalışanları, “Bizlerin özlük haklarının en büyük savunucusu bizzat başkanımızın kendisi oluyor. Taşeron Yasası sürecinde, sendika anlaşmalarımızda ve daha birçok sözleşmede her zaman bizim hakkımızı en yüksek seviyede tutan başkanımız işçi babası olduğunu promosyonlarda da gösterdi. Başkanımız Erdoğan Tok’tan Allah razı olsun” şeklinde konuştular.

BU MUTLULUK BAŞARIYI GETİRİYOR

“Belediye çalışanlarımızla birlikte önemli bir sorumluluğu birlikte paylaşıyoruz” diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ise, “İlkadım’da 5 yıllık süreçte çok büyük proje ve hizmetlere imza attık. Yakaladığımız bu başarı ivmesinin gücünü de her zaman büyük ve mutlu bir aile olmaktan aldık. İşte bu mutluluk bu büyük başarıları birlikte getirdi. Her zaman çalışanlarımızın özlük haklarının ve refah düzeylerinin en üst seviyede olması için mücadele etmeyi kendime görev biliyorum. Son olarak da Yapı Kredi Bankası ile gerçekleştirdiğimiz promosyon anlaşması ile yine Samsun’da ilk sırada yer almayı başardık. Bu mutluluğu hak eden mesai arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı iletiyorum” diye konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER