İlçelerimiz için hizmete odaklandık

Bafra’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Bafra’mızın tüm ilçelerimiz gibi hak ettiği hizmeti alması için elimizden gelen tüm gayreti ortaya koymaktayız” dedi

İlçelerimiz için hizmete odaklandık

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz Bafra’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

ACILI AİLEYİ YALNIZ BIRAKMADI

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, hayata gözlerini yuman Bafra eşrafından Yahya Biren’in cenaze törenine katıldı. Bafra Büyük Camii'de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yahya Biren’i son yolculuğuna uğurlayan Yılmaz, acılı ailesini yalnız bırakmadı. Yılmaz, acılı aileye başsağlığı diledi.

HİZMETE ODAKLANILDI

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz gün içerisinde AK Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz ve ilçe teşkilatı ile Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ı ziyaret etti. Bafra ilçesinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yaptığı toplantılarda çözüm önerilerini masaya yatırdı. Yılmaz, “Bafra’mızın tüm ilçelerimiz gibi hak ettiği hizmeti alması için elimizden gelen tüm gayreti ortaya koymaktayız” dedi

TİCARİ FAALİYETLER İSTİŞARE EDİLDİ

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz diğer yandan ise Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz ile birlikte Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkan Göksel Başar ve Yönetim Kurulunu ziyaret ederek, ilçenin ticari faaliyetleri ile ilgili son durumunu istişare etti.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 00:31

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER