İHANET RAPORU BEKLENİYOR!

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Cumhur İttifakı’na aykırı davrananlar hakkında hazırlanarak genel merkeze gönderilen raporun beklendiğini söyledi

İHANET RAPORU BEKLENİYOR!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsun’da bazı ilçelerde 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında Cumhur İttifakı’na aykırı hareket edildiğinin tespiti üzerine hazırlanarak genel merkeze gönderilen raporla ilgili konuştu. Karapıçak, raporun sonuçlarını beklediklerini ve gelecek talimatlar doğrultusunda parti ruhuna aykırı davrananlarla ilişkilerini keseceklerini söyledi.

‘KESİNLİKLE GİDECEKLER’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, “31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından hazırladığımız rapor genel merkezimizde. İl Başkanlığı, olarak raporun sonuçlarını bekliyoruz. Raporumuzla ilgili şimdilik henüz bir gelişme yok. Ancak kanaatimiz şu yönde olacaktır; Cumhur İttifakı’nın ruhuna aykırı davrananlar kesinlikle gidecektir. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatlarına uymayanlar ve Cumhur İttifakı’nın aleyhine çalışanlar ve partimizi karşısına alanları biz de karşımıza alacağız” diye konuştu.

USTA’YA DESTEK VERİLDİ!
Söz konusu raporda; tespiti yapılan iddialar arasında, Cumhur İttifakı’na aykırı hareket ettiği gerekçesi ile MHP’den ihraç edilerek, bağımsız olarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olan Erhan Usta’ya bazı ilçe teşkilatlarınca destek verilmesi var. 

İl Başkanı Karapıçak, Gazete Gerçek’e yaptığı daha önceki açıklamasında “Cumhur İttifakı’na uygun davranmayan ilçe teşkilatlarımıza ayar vereceğiz” demişti.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER