Hiçbir makam...

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, istifası istenen belediye başkanlarına konusunda değerlendirmede bulundu. Makamların hiç kimse için ebedi mülk anlamı taşımadığını söyledi.

Hiçbir makam...

Gündemde tartışmalara da neden olan belediye başkanlarının istifası özellikle muhalefet kanadından eleştirilere neden olmuştu.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, söz konusu süreçte birilerinin suçlu ilan edilebilecek algıların oluşturulmasında kimsenin hakkı olmadığını kaydetti.

Ünal değerlendirmesinde,''Giden de  gelen de bizim arkadaşımızdır. Davamızı, her bir arkadaşımızın bu davanın bir neferi olarak kendisini görmesi ile ikame eden biz makamlar üzerinde değil görev ve sorumluluk  üzerinden kendimizi ifade ettik her zaman. Bugüne kadar bütün seçimleri kaybetmiş ve  siyasi başarısı olmayanların da bunu anlamasını beklemeyiz. Biz şunu biliriz ki mahkeme kadıya mülk değildir. Hiçbir makam hiç kimsenin ebedi mülkü de değildir, üzerine tapulu hiç değildir. Hepimiz bir gün yerlerimizi, aynı görevleri çok daha büyük heyecanla, çok daha fazla enerjiyle, çok daha büyük vizyonla yerine getirecek birilerine bırakırız. AK Parti, meselelere bu şekilde bakar" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2017, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER