"Hedeflerimize koşar adım ilerleyeceğiz"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı  ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Büyük ve güçlü, tam bağımsız, üreten, kalkınan, her alanda örnek gösterilen bir  Türkiye hedeflerimizden asla vazgeçmeyeceğiz." dedi.

"Hedeflerimize koşar adım ilerleyeceğiz"

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı  ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Bala, Haymana, Ayaş, Güdül, Çubuk, Akyurt, Kazan, Kızılcahamam ve Çamlıdere belediye başkanlarını ziyaret etti, görevlerinde başarılar diledi.

Yerel yönetimler bünyesinde Ankara Koordinatörü olarak görevlendirilen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Bala Belediye Başkanı Ahmet Buran, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş,  Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat  Oğuz, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can'a, hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.

Meclis ve teşkilat üyelerinin eşlik ettiği Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı, istişarelerde bulundu. Programlarında açıklama yapan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin artık büyük hedefler koyan, planlı ve programlı ilerleyen, birlik ve beraberliği her alanda sağlayan bir yönetim anlayışıyla yoluna devam ettiğini söyledi.

"ARTIK BÜYÜK HEDEFLERİ OLAN BİR TÜRKİYE VAR"

Hiç bir şeyin büyük ve güçlü Türkiye davasından daha önemli olmadığının altını çizen Yılmaz, "Hepimizin ayrı bir görevi ve sorumluluğu var. Halkımıza hizmet, Türkiye'nin geleceği noktasında hiç bir ihmale, aksamaya fırsat vermememiz gerekiyor. Büyük ve güçlü, tam bağımsız, üreten, kalkınan, her alanda örnek gösterilen bir  Türkiye hedeflerimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Bunun için çok çalışmamız gerekli. Ülkemiz için büyük sevda yolunda, yine büyük hedefler koyduk.  2023, 2051, 2071 hedeflerimiz ülkemizin geleceği açısından çok önemli.  Biz büyük hedefler koydukça, ülkemizin geleceğini ipotek altına almak isteyenlerin saldırıları, kirli oyunları da artmaya başladı. Ne yapılarsa yapılsın ortaya koyulan hedeflerin hiç birinden halkımızın büyük desteğiyle hiç bir şaşma olmayacak. Koşar adım ilerleyeceğiz." diye konuştu.

Yerel seçimlerin ardından Cumhur İttifakı belediyelerinin hiç vakit kaybetmeden hizmet noktasında örnek teşkil edecek çalışmalara başladığını ifade eden Yılmaz, birlik ve beraberlik içerisinde hiç bir aksamaya da fırsat vermeden halkla kucaklaşarak, her alanda kalkınma ve hizmetin artarak devam edeceğini de sözlerine ekledi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  Çamlıdere'de yöresel ürünlerin yer aldığı kültür evleri ve müzelerini inceledi, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 23:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER