'Haydi Samsun şahlanış için sandıkta güçlü evet'

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, pazar günü gerçekleştirilecek 31 Mart yerel seçimlerinde vatandaşlardan hizmet, kalkınma ve kucaklaşma için gönülden güçlü destek istedi

'Haydi Samsun şahlanış  için sandıkta güçlü evet'

19 Mayıs ilçesi Beylik, Atakum ilçesi Dereköy mahallelerindeki kıraathanelerde vatandaşlarla buluşan Mustafa Demir, ALS hastası Mehmet Aslan'ı evinde ziyaret etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ile birlikte Canik Muhtarlar Derneği üyesi muhtarlarla sabah kahvaltısında bir araya gelen Demir, 31 Mart'ta Cumhur İttifakı adaylarına güçlü destek istedi. Canik İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi, Ladik ve Vezirköprü ilçelerindeki mitinglere de katılan Mustafa Demir, Samsun için, gelecek için Cumhur İttifakı adaylarının yanında olunmasını istedi. MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak'ın da katıldığı mitinglerde halka teşekkür eden Demir, "Bu zamana kadar bizi hiç yalnız bırakmadınız. Bundan sonrada hep yanımızda olacağınıza gönülden inanıyorum" dedi.

EN DOĞRU KARARI HALKIMIZ VERECEKTİR

"Pazar günü gerçekleştirilecek seçimler tarihi bir önem arz ediyor" diyen Demir, "Bu bir beka sorunudur. Cumhur İttifakı devletimizin ve milletimizin bekası için kurulmuştur. İnanıyorum ki, millet ve memleket sevdalısı Samsunlular, Cumhur İttifakı'na, gönül belediyeciliğine ve yarınlarına sahip çıkacaktır. Ülkemizin bekası, çocuklarımızın geleceği için demokrasi şölenimizde en doğru kararı halkımızın vereceğine gönülden inanıyorum. Samsun için o kadar güzel projeler hazırladık ki, hayata geçtiğinde gözbebeğimiz kentimizin nasıl bir yükseliş trendine gireceğini hepimiz göreceğiz. Bir olacağız, el ele vereceğiz, 19 Mayıs kentimizde yeni bir meşale yakacağız, bunun adı kalkınma, gelişim, birliktelik, huzur ve mutluluk olacaktır. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Samsun 31 Mart'ta şahlanışa hazır mısın?” şeklinde konuştu.

YÜREĞİMİZİ ORTAYA KOYARAK BU YOLA ÇIKTIK

Hazırladıkları projelerin Samsun'u geleceğe emin adımlarla ilerlemesini sağlayacağını ifade eden Demir, "Her alanda kalkınmanın önünü açacağız. Özellikle istidamın artmasını, sanayinin gelişmesini çok önemsiyoruz. Önceliklerimiz arasında iş, aş en başta. Aylardır sahada kendimizi, kentimize yapacağımız hizmetleri anlatıyoruz. Her bir vatandaşımızın bizleri tanımalarını, yapacaklarımızı bilmelerini istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızın bize güvenmelerini, inanmalarını istiyoruz. Bu seçimler bir beka sorunu olduğunu gibi hizmet seferberliğinin başlaması için bir dönüm noktası olacaktır. Sandık başına gitmek için son güne geldik. Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin. Biz gönlümüzü, yüreğimizi ortaya koyarak bu yola çıktık. Ekonomiden, alt ve üst yapıya, sosyal projelerden, spora, gençlerimize, çocuklarımıza, kadınlarımıza yönelik projelerimiz sadece uygulama aşamasında. Kentimizin doğayla iç içe, modern, daha yaşanılabilir bir kent olması en büyük hedefimiz. Herkesin gönlüne dokunmak, sevgiyle kentimizi birlikte yönetmek istiyoruz. Haydi Samsun pazar günü şahlanış için evet" dedi. Demir, Havza ilçesinde esnaf ziyareti ve halk buluşmaları da gerçekleştirdi.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER