HATTUŞA’DA TAPU HEYECANI

Doğan Jeotermal Şirketler Gurubu tarafından inşasına başlanan 25 milyon dolarlık Hattuşa Vacation Termal Club Havza Termal Otel, Devre Mülk ve Tatil Köyü’nde tapular dağıtılmaya başlandı

HATTUŞA’DA TAPU HEYECANI

Projeden devre mülk alan iki kişiye tanıtım salonunda düzenlenen törende devre mülk tapuları hak sahiplerine verildi. Törende ilk olarak tanıtım gezilerine katılanlara testi tanıtımı yapılarak, termal suyun faydaları hakkında bilgiler verildi. Tanıtım programının ardından Hattuşa Vacation Termal Club Satış Pazarlama Genel Koordinatörü Feramuz Subaşı tarafından projeden devre mülk alan iki kişiye tapuları teslim edildi.

PROJE REVİZE EDİLDİ

Bir konuşma yapan Subaşı, inşası devam eden termal otel, devre mülk ve tatil köyü kompleksinin projesinde revizeye gidildiğini belirterek, “Bağlı bulunduğumuz Doğan Jeotermal Şirketler Gurubu’nun Katarlılar ile yapılan yatırım ortaklığı sonucu projede değişikliğe gidildi. Yapılan değişiklikler ile yatırımız miktarımız yaklaşık 25 milyon dolara yükseldi” dedi.

ŞİMDİDEN KAZANDIRIYOR

Hattuşa Vacation Termal Club’un şimdiden yatırımcılarına kazandırmaya başladığına değinen Subaşı, “Havza’dan devre mülk alan üyelerimiz sadece buradan değil şu an faaliyette olan diğer tesislerimizden de faydalanma hakkına sahip olmaktalar. Ayrıca Katarlılar ile yapmış olduğumuz işbirliği ile projemiz maddi anlamda da yatırımcısına şimdiden para kazandırdı” dedi.

120 KİŞİTE TAPUSU VERİLDİ

Subaşı, bugüne kadar projeden devre mülk alarak peşin ödeme yapan ve ödemelerini tamamlayan 120 kişiye tapularının verildiğini belirterek, “Kısa süre içerisinde Samsun, Ordu, Tokat, Sinop, Çorum ve Giresun’da düzenleyeceğimiz tapu dağıtım törenleri yaklaşık bin üyemize tapularını teslim edeceğiz” dedi. Konuşmaların ardın iki kişiye devre mülk tapuları teslim edildi. Tapularını alanlar memnuniyetlerini dile getirdiler.

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER