Hastasıyla Dalga Geçen Doktora Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Ankara'da bir jinekolog doktorun Facebook'ta, eşcinsel erkek bir hastasıyla ilgili yaptığı paylaşım, Ekşi Sözlük'te ve Twitter'da günün konusu oldu.

Hastasıyla Dalga Geçen Doktora Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor
Ankaralı jinekolog doktor Cüneyt Genç’in Facebook’ta, eşcinsel erkek bir hastasıyla ilgili yaptığı paylaşım bugün, Ekşi Sözlük’te ve Twitter’da günün konusu oldu.Genç’in daha sonra sildiği paylaşımda, muayenehanesine gelen hastanın haberi olmadan çekilmiş fotoğrafının üzerinde, “Bana ne ben de Cüneyt’e muayene olmak istiyorum” yazıyor.

Genç’in tepki toplayan paylaşımına dikkat çeken ve sosyal medyanın gündemine taşıyan ise Twitter kullanıcısı @myriamonde’un “Merhaba, ben Cüneyt Genç. Bir insanın muayene olmak için beni seçme bahtsızlığına düşmesini caps yaparak kutluyorum” tweet’i oldu.Cüneyt Genç’in internet sitesindeki hakkımızda kısmından bir görsel de paylaşan @myriamonde’un tweet’ine çok sayıda cevap geldi.Genç’in sosyal medya hesaplarını tarayan başka kullanıcılar, çok sayıda farklı paylaşımın ekran görüntülerini alarak eleştirilerini sürdürdü.Konu “eşcinsel hastasıyla dalga geçen doktor” başlığıyla Ekşi Sözlük’te de günün en çok konuşulan meselelerinden biri oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER