"Hasan Uzunlar'ın paylaşımını tasvip etmemiz mümkün değildir"

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Partimizde Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunan Hasan Uzunlar’ın bugün itibarıyla basında ve sosyal medyada yer alan tartışma ve yorumlara sebep olan paylaşımını tasvip etmemiz mümkün değildir." dedi

"Hasan Uzunlar'ın paylaşımını tasvip etmemiz mümkün değildir"

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Meclis üyesi Hasan Uzunlar'ın MHP'ye yönelik sosyal medyada tepki çeken paylaşımlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Ersan Aksu, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Partimizde Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunan Hasan Uzunlar’ın bugün itibarıyla basında ve sosyal medyada yer alan tartışma ve yorumlara sebep olan paylaşımını tasvip etmemiz mümkün değildir. Bu kabil beyan ve ifadeler partimizin tutum ve görüşünü kesinlikle yansıtmamaktadır.

Diğer taraftan ilgili kişi, sosyal medya hesabından ifadelerin kendisine ait olmadığını, sosyal medyada yer alan tartışmadaki ‘bir yorumu’ alıntı olarak paylaştığını beyanla, yanlış anlaşılmalara sebep olmaktan ötürü MHP ve kamuoyundan özür dilemiştir.

Bugüne kadar ifade ettiğimiz üzere; AK Partimiz ile Milliyetçi Hareket Partisinin “Cumhur İttifakı” anlayışı vatanımızın ve milletimizin bekasını ve yüceltilmesini esas alan son derece sağlam temellere dayanmaktadır.

Bu itibarla “Cumhur İttifakı” İl Başkanları olarak bu zamana kadar olduğu gibi aynı anlayış ve sorumluluk içerisinde bulunduğumuzu kamuoyuyla saygıyla paylaşırım.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER